misiaczek - komentarze


Hejka :)

Jestem Mi¶ka. Chodzę do gimnazjum. To jest mój pierwszy pamiętnik, więc narazie sprawdzam jak to działa. Przez chwilkę zastanawiałam się po co mam go prowadzić,ale jednak koleżanka mnie namówiła. Dzi¶ mieli¶my dzień tak jakby wolny.Wolny od szkoły. Nie było lekcji tylko wycieszka. Było do¶ć nudno ale wszystko jest lepsze od nauki. Jakim¶ cudem jestem w klasie o profilu angielskim. Każdy kto chciał się dostać (a takich było 70) musiał zdać test pisemny i ustny. Mi się udało chociaż nie lubię Anglika. Moja ulubiona lekcja to biologia i W-F. Bardzo lubię koszykówkę i siatkówkę.
Super. Cztery dni wolnego!!! Napisałabym extra ale... muszę i¶ć do kuzynki na urodziny. Straszny(chyba) 8 letni potwór, no i jeszcze wydać kasę na prezent. Co ja jestem... skarbonka. Wystarczy ,że muszę tam siedzieć kilka godzin.






Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.01.2006 :: 19:57 :: cfj94.neoplus.adsl.tpnet.pl

marian

fajnu blog wejdz tez na mojego www.marianek92-09-18.blog.onet.pl
10.11.2004 :: 18:13 :: c20-138.icpnet.pl

Asia

Fajniutki blogasek Mam nadzieje że będziesz w nim pisała ciekawe notki i będziesz go czesto uzupełniała
Pozdruffki
10.11.2004 :: 17:57 :: host-62-141-193-43.gorzow.mm.pl

smallvile

Fajny blog jak na poczatek Mam nadzieje ze bedziesz go prowadzic i ze kiedys wpadniesz do mnie (Clarka i Lany) Pozdrawiam!
Talk.pl :: Wróć