misiaczek - komentarze


To ponownie ja.
Spędziłam kilka godzin przed komputerem naprawiając mój blog. Oczywiście musiałam coś zepsuć!!! zawsze tak jest jak sie o cos staram. Więc teraz prawie mi sie udało. Tak, napisałam prawie, bo połowa polskich znaków mi sie nie pojawia. Nie wiem co zrobić, bo niechcę znów wszystkiego zepsuć. Jeżeli ktoś ma pojęcie co sie stało i wie albo przypuszcza jak to naprawić niech napisze mi info w komentarzu.

Jestem wykończona a zachwilę musze iść na urodziny. Mam nadzieję że będzie ciekawie. I przepraszam za te dziwne znaczki zamiast liter, może kiedyś ktoś mi pomoże je naprawić... I serdecznie dziękuje Aśi za pomoc w stworzeniu tej stronki. Dziewczyna musiała sie sporo napisać.

Pobito rekord w kategori siedzenia bez przerwy przed telewizorem. Udało to sie pięciu Niemcom(4 mężczyzn i jedna kobieta). Siedzieli oni przed ekranem 50 godzin i pięc minut. Poprzedni rekord trwał trzy godziny krócej!
Jestem ciekawa kto będzie następny.Może ktoś z odwiedzających mój blog :D . Byłabym bardzo zadowolona.

Idzie facet
Słyszy facet strzały w szafi, otwiera, a tam marynarka wojenna

Słyszy facet tupanie za oknem, patrzy, a tm ścieżka biegnie do lasu.

Słyszy facet muzykęna parkingu, patrzy, a tm tańczą jego poloneza

Przechodził facet obok koparki i dał sie nabrać.

Muszę kończyć bo po przyjęciu idę na basen z Aśką i trzeba sobie naszykować strój. Może później napisze coś u kuzynki. Pozdrawiam i dzięki za poprzednie komentarze. :)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
11.11.2004 :: 17:56 :: c20-138.icpnet.pl

Asia

Miska, odkryłam sposób żeby były polskie litery! Na samej górze ekranu jest takie coś jak Widok i jak tam klikniesz jest KODOWANIE. Zmień na Europa Środkowa (ISO) i wszystko będzie ok
Pozdro i do zobaczenia na basenie

Talk.pl :: Wróć