11.11.2004 :: 22:50
Napiszę coś o sobie. Uwielbiam sport a zwłaszcza koszykówkę, narciarstwo i jazdę konno. Mój ulubiony gatunek muzyczny to Hip-Hop, a wykonawca: Liber, Eminem, zespoły:Trzeci Wymiar, 52 dębiec oraz Paktofonika. Chyba jak każda dziewczyna szukam miłości i przyjaciółek. Wciąż oczekuje tego jedynego :) . Jestem blondynką o niebieskich oczach.I pesymistką. Od dawna staram się być realistką a nawet optymistką. Nawet mi to wychodzi. Pomogła mi w tym moja był przyjaciółka. Kocham zwierzęta i przyrodę. Mam psa-Pumkę(Dog Argentyński)nazwałam ją tak ponieważ na wolności poluje na te koty, chomika-Toperza(syryjski), imie to powstało ze względu na jego wielkiei szare uszka(jak u nietoperza) ale nazywam go Topuś, papugę Polly(nimfa)przygarneliśmy ją gdy miała 6 lat więc nie potrafi sie oswojic i jest chora psychicznie. Mieli ją uśpić... :( a ja bym nie pozwoliła na śmierć zwierzątka. Wiem, że i tak ginie ich wiele ale przecięż nie będę wszystkich trzymać w domu. No i kotka, który jest ślepy ale nie mieszka u mnie ja go tylko karmię. Chciałam bardzo podziękować za to że chociaż ktoś wpisuje takie miłe komentarze i odwiedza tą stronkę. Diś dodałam test na miłość spróbujcie! A na Ciebie Paulinko sie obraziłam z powodu, że nie zrobiłas tego o co cie tak prosiłam! Dobranoc !!!