misiaczek - komentarze


Hejcik. No i musze zakuwać na historie... Jutro przyjeżdża do mnie kuzyneczka na całą sobotke i pół niedzieli więc dzis powinnam nauczyć się przynajmniej jednego tematu:[ Ten sprawdzian zależy od mojej oceny końcowej(chyba), albo ocena końcowa od tego sprawdzianu( żeby się nikt nie czepiał :D )Mam dwie 4 i jedną 5... ale nie uda mi się na 5 :( Ale to dopiero pierwsze półrocze na nastepne będe miała 5 :D . Apropo Paulinko moja kochana, ja się na Patrycje obraziłam dopiero po tym jak pożegnać sie ze mną nie chciała. Dla nie wtajemniczonych Możeci sobie poczytać u mojej kumpeli Kliknij tutaj,jeżeli chcesz to zrobić. No na tyle nie będe dziś was zanudzać. Napiszcie mi co u was ciekawego się zdarzyło :D


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
11.12.2004 :: 08:46 :: atv167.neoplus.adsl.tpnet.pl

EnGiI

hejcia!! to ja engii:) u mnie sama wiesz cio słychac:) jestem szczesliwa i tyle:) dlatego zycze tobie sobie i wszystkim szczescia w zyciu:) zapraszam czesciej na mojego bloga i prosze o komentarze:):):P papa
10.12.2004 :: 22:00 :: c17-112.icpnet.pl

Monia

Mam nadzieję, że Ty też przyjdziesz w czwartek się spotkać z naszą koffaną 6b:) Pozdro i do zobaczenia...:D
Talk.pl :: Wróć