misiaczek - komentarze



No i piszę ta notkę drugi raz, bo ją skasowałam ... Szkoda miałam już trzy komentarze.MAM TAKA PROŚBĘ WPISZCIE JEJ JESZCZE RAZ BO NAWET PRZECZYTAĆ NIE ZDĄŻYŁAM... Jakaś roztrzepana dzisiaj jestem.... A jutro kartkówka z matmy.

Myślałam już o tym nie raz. Ale szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że tak sie stanie, nawet nie przypuszczałam.... Że moja przyjaciółka nią kiedyś nie będzie... a byłyśmy tak ze sobą zżyte... Teraz jesteśmy tylko koleżankami, albo aż koleżankami...nie wiem. O niczym sobie nie mówimy. To znaczy rozmawiam ze sobą , spędzamy troszkę czasu, ale przecież to nie to samo, to coś zupełnie innego .Mam teraz wiele koleżanek z klasy, ze szkoły i nie tylko, kolegów też. No i jedną taką prawie przyjaciółkę, ale nie wiem jak to nazwać. Bardzo ją lubię, ale na przyjaźń jeszcze chyba za wcześnie.
Niby bez miłości da się żyć. W pewny sensie prawda, ale co to za życie? Dla mnie żadne. Ja się nawet w nikim nowym nie zakochałam, a nawet jeśli to pewnie bez wzajemności... Tak sobie myślę, w głowie krąży mi wiele pytań, na które nie potrafię znaleźć odpowiedzi... A u was co ciekawego???
Pozdrawiam wszystkich a zwłaszcza Klaudie i Asie :D


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
16.12.2004 :: 17:14 :: pw72.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

http://misiacze

Dzięki za powtórkę- jesteś koffana nie to co paula :]
15.12.2004 :: 20:09 :: c20-138.icpnet.pl

asia

No i jeszcze raz: Mam 90 punktów ( czyli chyba maxa) w twoim friendteście Yuppi!!!
15.12.2004 :: 20:09 :: c20-138.icpnet.pl

asia

No to piszę jeszcze raz: DZiękuje za pozdro Jesteś koffana Wpadnij do mnie na bloga i dodaj komenta, plizzz...
Talk.pl :: Wróć