misiaczek - komentarze


Hej!!! :D
Dzisiaj mam spotkanie z moją byłą klasą, więc troszeczkę roztrzepana jestem. Połowy nie widziałam od pól roku. Ciekawe jak wyglądają. Czy urośli, zmienili się nie tylko wizualnie. Paru osób z 6b bardzo mi brakuje, chciałabym z nimi chodzić do szkoły( M.R i K.O ) ale na jedną nie mam ochoty patrzeć... Zastanawiam się dlaczego tak często zmieniamy koleżanki. Teraz przyjaciółce nie można nic powiedzieć, wszystko powtórzy... Dlaczego ludzie tak szybko zdradzają tajemnice innych, i to osobą najmniej powołanym. Już uważasz, że to najlepsza i najmilsza osoba jaką spotkałeś, po czym zawodzisz się na niej... Oczywiście ludzie mają wady, popełniają błędy, ale tego co zrobiła/ bił nie potrafisz zrozumieć...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.12.2004 :: 15:17 :: 83.27.14.0

engii

Pachnącej lasem choinki, na stole wódki i szynki, wesołych kolędników, podarków bez liku, seksu na śniegu, mniej życia w biegu! Dużego Bałwana a w Noc Sylwestrowa zabawy do rana ... EnGiI
23.12.2004 :: 14:03 :: l-009.pai.net.pl

kurczaczek

and

WESOŁYCH ŚWIĄT!!
23.12.2004 :: 13:26 :: l-009.pai.net.pl

kurczaczek

życzę wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz pwodzenia w Nowym Roku 2005!!!
23.12.2004 :: 12:13 :: boh52.neoplus.adsl.tpnet.pl

bellaabla

POMOCY - mam zadanie JAKI JEST CHRZEŚCIJAŃSKI SENS ZYCIA CZLOWIEKA ??

BŁAGAM POMOCY !
23.12.2004 :: 11:55 :: acx170.neoplus.adsl.tpnet.pl

chocolate

hejka! No cóż tak to już jest, że Ci ktorym ufamy zawodzą nas często a jesli juz na zawioda to to boli podwojnie... Buziaki
Talk.pl :: Wróć