misiaczek - komentarze


Hej :D
U mnie spoko. Siedze sobie w mojej nowej piżamce i szlafroczku. Nic mi sie nie chce, co mnie nie dziwi bo jestem chora:D . Jutro ide do kina z moją koleżanka, którą serdecznie pozdrawiam:). Dzięki za głosy w sondzie, i jak ktoś jeszcze nie zagłosował, niech to zrobi. Znajduje sie ona w poprzedniej notce ;) Z góry dzięki. A ja postanowiłam schudnąć. Dawno sie nie odchudzałam-od wakacji. W zimie zawsze mam straszną ochote na słodycze, ale chyba każdy ją ma ;). Dwa kilo mniej i będzie okej.. Tak to jest moje motto na ten miesiąc, a może na kazdy miesiąc- co miesiąc. No dobra. Troszke to pogmatfałam. Pozdrawiam. A co u was. Piszcie w komentach. Czy tylko ja chciałabym schudnąć?

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
27.12.2004 :: 14:42 :: 105-56.echostar.pl

neyann

narzekacie, narzekace a przeciez kazdy jest piekny na swoj sposob! ja sie nie przejnuje moim wygladam i akceptuje swiat taki, jakim jest. życie jest piekne a wy marudzicie. paranoja!
P.S. chciałaś, żebym napisala komenta to napisałam!
27.12.2004 :: 14:42 :: pd244.kalisz.sdi.tpnet.pl

Klaudusia K.

Mysio pysio z tym odchudzaniem nie przesadzaj podchodz do tego z dystansem Ja wrombalam dzis 4 czekolady i ciesze sie z zycia ale jak to sie wyda to mnie mama wydziedziczy...na zachodnim bede spala
27.12.2004 :: 13:57 :: c30-69.icpnet.pl

Ja tez bym chciala schudnac, ale wiem .ze na pewno to mi sie nie uda :(
Aga
27.12.2004 :: 13:55 :: c30-69.icpnet.pl

Ja tez bym chciala schudnac, ale na pewno to mi sie nie uda!
27.12.2004 :: 13:45 :: pw123.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

misiaczek

Pamiętajcie o sondzie !!!
Talk.pl :: Wróć