misiaczek - komentarze


Hej wszsystkim :D
Była dziś u mnie koleżanka. Bardzo fajnie było. Byłyśmy w Starym Browarze( kupiłam sobie portfelik Nici) no i wypiłyśmy pyszną mrożoną kawke w njlepszej kawiarni w Poznaniu ;) Przynajmniej mojej ulubionej.Następnie pojechaliśmy na ŚW. Marcina i postanowiliśmy, że weźmiemy udział w kastingu;) Jeszcze nigdy nie zdecydowałam się na coś takiego, pewnie i tak się nie uda, ale co mi tam, nawet mama uważa, że to fajny pomysł...Napewno będzie zajefajna zabawa:D. Potem ( jak zwykle się mi przydaża w wyprawie na Stary Rynek wśadłyśmy w zły tramwaj. Jak to Agatka powiedziała " To był dobry tramwaj, tylko w złą strone jechał ;)) No więc gdzieś nas wywiozło, ale zachowując zimną krew w końcu wróciłyśmy za pierwszym podejściem do domu:D. Teraz próbuje dodać na bloga mojej koleżanki pewne gadżety... WIęc musze kończyć. Pozdrawiam Asie, Agatke, Magde, Magde C.,Chocolate, Basie no i Myszke . Miłego wieczoru życzę .No a wy co robiliście? Komentujcie ile wlezie...






Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.01.2005 :: 12:46 :: py77.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

Misiaczek

No tak ale więcej miejsc w sondzie nie było więc, możecie inne kolowy wpisywać w komentarzach sondowych
31.12.2004 :: 21:14 :: pd168.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

k****

Znasz mnie, chciałam ci tylko napisac, że niekoniecznie wszyscy lubia te kolory, przecież wiele osób lubi czrny kolor i wogule ciemne odcienie.
30.12.2004 :: 21:02 :: pw59.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

Fajowego sylwestra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Talk.pl :: Wróć