misiaczek - komentarze


Nauka
To chyba najgorsze co mnie w życiu(narazie) spotkało wolałabym sie uczyć z własnej woli, bez przymusu i tego co lubie. Po co uczyć sie wszystkiego skoro i tak sie nam to "wszystko" w życiu nie przyda. Wybierzemy jeden zawód, będziemy specjalistami w jednej dziedzinie, nie we wszystkim. Chyba wolałabym wrócić do czasów gdy był handel wymienny... No nie, żartuje oczywiście;) Ja interesuje sie biologią i W-F. Biologi ucze sie z przyjemnośćia( nie zawsze oczywiście :D) ale nie chce być lekarzem. Ta praca mnie zniechęca wszyscy moi wujkowie są lekarzami, ciocie też;) Weterynarz, nawet spoko ale jakie bym miała poczucie winy jak by jakieś zwierzatko zdechło ??? Więc ja nie mam pojęcia jak będzie moja przyszłość mam tylko nadzieję, że imponująca i będe robić to co lubie i co mnie interesuje :D
P.S Ja nie ma wyimaginowanych problemów :D

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
04.01.2005 :: 09:37 :: bap129.neoplus.adsl.tpnet.pl

alaaa91

siemanko jak tam na tym twoim fajnym blogasku jak chciałaś no to do ciebie zajrzałam jeszcze nieeeee ja ci poprostu zazdroszcze!!!!
02.01.2005 :: 19:27 :: bcl81.neoplus.adsl.tpnet.pl

Meg

Ja tez tego nie rozumiem, chociaż mimo,iż nienawidze matmy czy chemi to musze się jej nauczyć, bo w przyszłości np: liczyć nie bedem umiała :P Moze niedokładnie oto chodzi,ale szkoła jak szkoła- jak to sie mówi: jest jak WC- chodzisz bo musisz... (:P) - bez uarzy of course :**
02.01.2005 :: 19:22 :: c17-112.icpnet.pl

www.misiak91.bl

napisała: Monia :D
02.01.2005 :: 19:21 :: c17-112.icpnet.pl

Ja nie cierpię BIOLII ANI WFF !!!!!!!! To jest najgorsze co może być ...Od bioli mamy pojechaną babe, a WF...chyba sama wiesz;) To narazie i pozdrawiam :D
02.01.2005 :: 17:59 :: l-009.pai.net.pl

kurczaczek

hej! dawno mnie tu nie było... pozdrawiaski
Talk.pl :: Wróć