misiaczek - komentarze


Dziś byłam na łyżwach. Było super. Ale co chwile na mnie i moją psiapsiółke wjeżdżał jakiś koleś. Wkońcu*****( nie zdradzam danych personalnych) podjechała do niego i zapytała o co mu chodzi. " Ja was podrywam" a ona " ale jakoś na nas to nie działa." Wkurzyłam sie więc jak jeszcze raz na mnie wpadł to go odepchnełam ( nie chciałam tak mocno :( ) Postanowiłam do niego podjechać i przeprosić, ale poszedł, więc nie zdążyłam... Teraz mi głupio. Może sobie coś przezemnie zrobił, ale to też jego wina...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
05.01.2005 :: 20:27 :: ait197.neoplus.adsl.tpnet.pl

trampkara

siem, nie przejmuj się kolesiem ja bym go zlała no bez przesady ciągle na ciebie wpadał i nie pomyślał że tobie i twojej qmpeli mogło się coś stać . Ale to moje zdanie . POZDRO :)))))))))

www.trampkara.talk.pl
05.01.2005 :: 20:15 :: ale222.internetdsl.tpnet.pl

madzia140

cześć! W jakim konkursie chciałabyś wziąść udzial? Wejdz i zaglosuj na konkurs na moim blogu www.madzia140.talk.pl a przy okazji możesz się zglosić! Twoj blog jest bardzo fajny, a przecież zawsze są szanse na wygraną!
05.01.2005 :: 13:39 :: ale222.internetdsl.tpnet.pl

madzia140

Cześć to znów ja! Dzięki że oferujesz mi pomoc w prowadzeniu bloga! Moj nr gg 1022408! A zresztą pisze na moim blogu!
04.01.2005 :: 20:10 :: ale222.internetdsl.tpnet.pl

madzia140

Cześć! Jestem Magda! Właśnie niedawno zaczęlam od nowa prowadzić mojego bloga i chcialabym aby znalazlo się w nim pare fajnych dodatkow! Chcialam zorganizować konkurs! Jeśli masz jakieś pomysły na kon. to koniecznie mi je napisz na blogu w komciach! Bo jeszcze nie wiem czego on będzie dotyczyl! A od razu jeśli pomysł sie uda to koniecznie się zgłoś bo twój blog jest bardzo fajny! Zawsze przecież są szanse na wygraną! Pozdro i papki a przedewszystkim SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2005 ROKU!!! www.madzia140.talk.pl

i prosze cie napisz mi koniecznie w komciach jak się wkleja grafike bo mi wyskakuje czerwony krzyżyk!
04.01.2005 :: 14:59 :: c20-138.icpnet.pl

asia

Hmmm... Z tym gościem to może faktycznie za ostro... Ale coosh.... Mógł nie podrywać pedofil jeden =D Nie no oczywiście żartuję.... Szkoda, że nie byłas na kręglach... PAppapapapapa :*
Talk.pl :: Wróć