12.01.2005 :: 19:48
Hejcik wszystkim :) Piszcie jak wam sie szablonik podoba :) Jestem Troszeczke zdenerwowana,ponieważ 2 raz tą notke pisze ... Jestem zadowolona i zarazem nie zadowolona z mojej średniej, bo chyba jak na I półrocze 4.624 to dobrze ,nie? Wogole dzisiaj targają mną sprzeczne uczucia. Nie lubie jak pięc minut mam świetny chumora a za dwie czuje się fatalnie... To jesienne zmienianie się smopoczucia.... Wogóle mam dziś doła. Zastanawiam się czy jeszcze ktos mnie pokocha. No bo podcza jesieni i zimy zero miłości... Co prawda chłopak mi zaproponował chodzenie ale jest roche za stary, no i uważam go za przyjaciela... Chciałabym uszłyszec od kolegi z klasy bezinteresowne "Podobasz mis się"( nie mówiąc nic o słówku kocham), no przecież z klasy nie musi być to był tylko przykład :] A jak wam sie układa? Jak wasza miłość? No i jak sie wam szablonik podoba? Piszcie miw komenciach ile wlezie :D Tak ogółem to mi sie jeden chłopak z klasy podoba, no i jeden ma sliczne oczka :) Pozdrówki dla niego oraz -Asiuni kofffanej -Talka mojego jedynego Chorej, biednej Madzi... -Agaciątka, które na mnie po szkole nie poczekało... - I wszystkich odwiedzających tego bloga ( wpisuje mi komenty :) to wtedy was też w pozdrówkach dołącze, bo nie wiem kto to czyta ) ( Sorki, ale jak mam doło to mi notki nie wychodzą)