misiaczek - komentarze


hej wam
Było extra!!! Troche schudłam bo musiałam sama sobie gotować jedzonko Na nartach jeździlismy od około 10;30 do 17;00. Byłiśmy na kilku zajefajnych dyskach. Moja koleżanka nauczyłam mnie takiej fajnej metody przyciągania kolesi I zadziałało...Oczywiście dokarmiałiśmy chłoapków,którzy nie gotowali sobie posiłków, więc ilośći porcji na obiad na były dośc duże . Ogólnie to niektórzy chłopacy nocowali u nas w pokoju bo... zresztą nie wiem dlaczego I oczywiści spali za mną na łożku pod pretekstem wygody i miękkości... Ale mieciutkie to zeczywiście było. Najczęściej nieświadomie zwalali mnie z niego więc szłam do koleżanek. Ostatnia noc była naj lepsza. Pozdrawiam wszystkich

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
31.01.2005 :: 21:34 :: bpd60.neoplus.adsl.tpnet.pl

bellaabla

Atencjone- OGŁASZAM KONKURS NA NAQJNAJNAJNAJFAJNIEJSZY OPIS GADU-GADU!!! do wygrania niesamowite nagrody np.polecanie bloga przez dłłłłłłłłłłłłługi czasi i komentowanie prac na zwycięskim blogu !!!
czekam na zgłoszenia do środy rano !!!
Nie zwlekaj
31.01.2005 :: 20:04 :: pa198.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

serduszko

zapraszam do wzięcia udziału w konkursie na naj bloga lutego

ps.www.serduszko.talk.pl

mozna sie zgłaszac doo 2 lutego
31.01.2005 :: 20:04 :: pa198.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

serduszko

zapraszam do wzięcia udziału w konkursie na naj bloga lutego

ps.www.serduszko.talk.pl

mozna sie zgłaszac doo 2 lutego
31.01.2005 :: 19:03 :: aln254.neoplus.adsl.tpnet.pl

serduszkoo

Hej zgłoś sie do konkurs,,na najladniejszego bloga'masz duze sznse!!:lol:
www.serduszkoo.talk.pl

31.01.2005 :: 18:59 :: pd244.kalisz.sdi.tpnet.pl

Klaudusia

No to mialaś boskoo beztrosko!!! Pozazdrościć!!! Nooooooo......i pomyśleć że ja w tym czasie smarkałam w chusteczke a ty sie zabawialas!!! Jak pech to pech!!!
31.01.2005 :: 17:24 :: aln254.neoplus.adsl.tpnet.pl

serduszkoo

Masz super blog!!!!wejdx na moj
www.serduszkoo.talk.pl
Talk.pl :: Wróć