14.02.2005 :: 19:55
Rahim: Mam werwe wejde na perwer przejde klik w plik nie przerwe ¶le dane jak serwer zjem cie jak konserwe prostym manewrem w ramach T.R.B. wznowie rezerwe rozerwe na strzępy w te pędy zapędy nastepnych błędnych rycerzy tępych szał ciał, łał, zetre na miał, ształ na terytorium mych mózgów krematorium dym straho laboratorium ma dusza senatorium prosektorium słowo dla autorytorium patrz ale nie dotykaj dotykaj ale nie smakuj smakuj ale nie połykaj polskiego rapu poznaj gro tekstów kontekstów moc tych tekstów pokahontaz podestu rozpoznaj flow który jest tu yo bez protestu testuj ....... ta ra ram tam tam ta ra ram ta ra ram tam tam tam ta ra ram tam tam ta ra ram ta ra ram tam tam yo Wstrz±s dla mas raz po raz nadszedł czas Pokahontaz Wstrz±s dla mas jeszcze raz Pokahontaz x2 Fokus: Niewiadomo co niewiadomo gdzie niewiadomo kiedy a do tego niewiadomo po co i dlaczego chyba tylko po to żeby te kobiety wtedy gdy wchodzi bit one w mig na parkiety to jest tak przyjmij takt to fakt kto tu jest eMCe a kto tu jest łach powiedz jak można tak bez wysiłku palic hajs walić bijacz po tyłku patrz ale nie dotykaj dotykaj ale nie smakuj smakuj ale nie połykaj polskiego rap’u bejbe zapukam ale nie wejdę jeżeli Cie zechce dziewcze to Cie podejde polece na famie ona nie kłamie albo nie zdejme ubranie połóż swoje na nie albo nie w planie mam Hiszpanie sam nie polece albo nie posłucham Cie po godzinie dowiem sie czy Cie chce nad czy pod Fokusmok z anty podlotem lot z afrodyt± potem pod i finito yo rozpoznaj flow które jest tu i nie stój, inwestuj flow, manifestuj yo rozpoznaj flow które jest tu i nie stój, inwestuj flow, manifestuj ta ra ram tam tam ta ra ram ta ra ram tam tam tam ta ra ram tam tam ta ra ram ta ra ram tam tam Wstrz±s dla mas raz po raz nadszedł czas Pokahontaz Wstrz±s dla mas jeszcze raz Słowa s± bez ładu i składu, ale jak sie tego łucha to mi sie podoba... A wam?? Piszcie w komenciach :] Pozdrowienia dla myszki- wierze Ci Aaaaaa... a wam jak sie Krzyżacy podobaj± ?