27.03.2005 :: 16:15
UwIeRz w aNiOły Kliknij tu,żeby zobaczyć -warto Ten blog postanowiłam poświęcić na temat tak pieknych i cudownych ,promieniujące radością i dobrocią istot-jakimi są Anioły. Brakuje w polskim internecie informacji na ich temat. Ja interesuje sie nimi od bardzo niedawna.A przekonała mnie do tego, zwykła strona internetowa. Od zawsze ciekawiły mnie istoty pozaziemskie. A teraz informację o anielskich hierarchiach, tabelka, dzięki której każdy z Was może odnaleźć imię swojego Anioła Stróża (Anioła Regenta). Ponadto trochę modlitw .Z czasem na pewno pojawią się inne rzeczy... Zapraszam. Serafiny – Anioły miłości, światła i ognia Cherubiny – strażnicy gwiazd stałych, niebiańscy kronikarze, dawcy wiedzy Trony – przynoszą sprawiedliwość Boga (zwane są także Rydwanami lub Kołami) Panowania (Dominacje) – regulują anielskie obowiązki, przez nie manifestuje się Majestat Boga Cnoty – czynią cuda na ziemi, obdarzają wdziękiem i męstwem Moce (Władze) – powstrzymują wysiłki demonów, które chcą zniszczyć świat Zwierzchnictwa (Książęta) – ochraniają religię Archanioły i Anioły – opiekunowie ludzi i wszystkich rzeczy materialnych