misiaczek - komentarze


Sparawdżmy ile osob to rozwiąże... Odpowiedzi wpisujcie w komentach :]
I nie czytajcie odpowiedzi innych, because inni(taka Asia S) odrazu uzasadniają, a to ma być wasza odpowiedź!!! A jej nie musi być dobra...

W mieście pojawił sie duch i zaczął straszyć. Na skutek uporczywych poszukiwań 3 duchy zostały doprowadzone prze oblicze sędziego:
biały, żółty i brązowy. Ale jak powszechnie wiadomo wszystkie duchy są do siebie podobne i jedyny świadek wydarzeń nie umiał wskazać winnego...
-Nic nie szkodzi-stwierdził śędzia.-Wiem , że duchy o nieczystym sumieniu zawsze klamią,a duchy duchy niewinne zawsze mówią prawdę.N ate słowa biały duch wymamrotał cos pod nosem.
-Co on mówi?-spytał sędzia.
-Mówi, że to on straszy w mieście-odpowiedział żółty duch.
-Kłamiesz!!!-zareagowałnatychmiast brązowy duch.
A ty mówisz prawde-zwrócił sie sędzia do brązowego ducha.

-W jaki sposób sędiz domyślił się, żę brązowy duch nie kłamie?
-Który duch w rezultacie straszył mieszkańców miasta???

Czekam na odpowiedzi. Nagrodami będą komentarzyki :] Albo rozwiążcie to poprostu dla satysfakcji :D

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.05.2005 :: 12:46 :: pa199.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Hem wyszło mi, że żółty straszył:)Nie wiem czy dobrze,bo nie sprawdzałam. Pozdrawiam i zapraszam na mój blog www.nikegirl.talk.pl
22.04.2005 :: 20:53 :: w3cache-te.pai.net.pl

Aga

Kurcze... świetny masz ten blog... Mogłabyś mi zdradzić w jaki sposób zrobiłaś te serduszka przy kursorze??? Jakby coś to napisz mi na gg 9129946 lub email AgusiaJNW@poczta.fm Z góry dziękuje. A co do duchów to wydaje mi sie, że to ten żółty straszy....
18.04.2005 :: 21:33 :: doh30.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka(uzasa

kazdy z duchow musi powiedziec, ze nie straszyl(mowi prawde i nie straszyl, albo straszyl i klamal i mowil, ze nie straszyl). jezeli bialy powiedzial, ze nie straszy, to zolty klamal. proste. sama na to wpadlam. i tak mi pewnie nie uwierzy...
18.04.2005 :: 21:29 :: doh30.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka

zolty klamal. tak mi sie wydaje =). tak pracuja moje komorki mozgowe=P o ile je mam=)
18.04.2005 :: 15:07 :: firebird.meskonet.pl

narkomanka

spoko blogaś zapraszam do mnie www.narkomanka.talk.pl
18.04.2005 :: 14:19 :: dbe125.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pula

Spoko blogasek Miska!! Jak chcesz to moge ci przeslac jakies fotki aniołow bo mam ich duzo!!! A jezeli chodzi o zagdke to niewiem bo jestem kiepska w tych sprawach =D
Wchodz czasem na moj nowy blog o Harry'm , ktore prowadze razem z Klaudia!!! www.harry-potter-i-krypta-zycia.blog.onet.pl
15.04.2005 :: 17:37 :: zagorze.smstv.pl

film

hej fajny blog bardzo mi sie podoba oby tak dalej zapraszam do mojego bloga jest o filmie i o wszystkim co sie z nim wiąże gorąco zapraszam www.film.talk.pl
11.04.2005 :: 16:51 :: edz63.neoplus.adsl.tpnet.pl

mycha

Hmm... bialy sie nie mogl przyznac... bo przeciez by sam sie skazal, wiec zolty klamal. A skoro zolty klamal, to brazowy mowil prawde! I przysiegam na Boga (nieladnie), ze nie zagladalam do innych odpowiedzi, ale teraz jak spojrzalam, to chyba dobrze zrozumialam coooooooo?? Ach... ale jestem madra.... a no i straszyl zolty duch. Dostane komentarzyyyyyyyk?? Pozdrawiam!
10.04.2005 :: 15:49 :: 107-249.echostar.pl

asia18

czesc fajny blog zgłoś się do konkursu asia18.talk.pl naprawde warto
09.04.2005 :: 15:02 :: c21-144.icpnet.pl

paulusia

kahsdkjas
09.04.2005 :: 10:28 :: c21-144.icpnet.pl

Ja myśle, że ... hmm ... nie wiadomo tak naprawdę co mówi biały... żółty widać, że skałamał, bo brązowy ... o Bossshe ... nie mam pojęcia nie dla mnie takie zagadki Paulusia
08.04.2005 :: 12:46 :: c16-201.icpnet.pl

Doszłaaam. doszłaam, doszłaaaaaam!! zółty klamie no boo... biały duch nie mogł powiedzieć, ze to on jest winien(winni zawsze kłamią, wieć gdyby buały duch był winien, to by sie do tego nie przyznał)
Buhaha... Mąąądra Asiaaa
08.04.2005 :: 12:31 :: c16-201.icpnet.pl

Noom.... Mi sie wydaje... żee (moge sie mulić, jest to bardzo dużo prawdopodobne ) Ze niewinny duch zawsze mówi prawde,a ten winny kłamie.... Jezzuu zaplątałam sie... Nie wiem... nic już nie wymyśle
Talk.pl :: Wróć