misiaczek - komentarze


"Jedno jest życie-dla mnie i dla Ciebie...
Jedno jest słońce co świeci na niebie...
Wszystko jest nasze co nas połączyło...
JeDnO JeSt żYcIe i jEdNa jEsT MiŁoŚć..."

"Miłość jest jak cień człowieka.Szkoda czas trwoni...kiedy ja gonisz ucieka-kiedy uciekasz goni..."

Miłość "przychodzi"do nas w najmniej oczekiwanym momencie...Wtedy kiedy sie najmniej tego spodziewamy... Samotne osoby maja pretensje,że nie moga znaleźć tej "drugiej połówki", ale tak naprawde przeważnie nic nie robią, aby ją znaleźć... Ja sie do tych osob zaliczam...Ale doszłam do pięknych wniosków:] Jeszcze mam dużo czasu. Nie możan być takim desperatom i wiązać sie z byle kim...Z tak zwanym "pierwszym lepszym"...Naprawde lepiej poczekać...Można za wiele stracić i wiele osób skrzywdzić...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
06.12.2006 :: 11:01 :: acoi27.neoplus.adsl.tpnet.pl

(*_*)

masz racjeale moja rada........rozglądaj sie bo mozesz przegapic coś naprawde niepowtarzalnego!!!!!!ale jak to sie mówi

16.05.2006 :: 08:25 :: dsj60.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kalna

MAsz racjęmiłość jest piękna, tylko szkoda, żę dla niektórych facetów oznacza tylko jedno mimo to powinniśmy kochać i pozwolić by inni kochali nas
13.06.2005 :: 16:07 :: dea230.neoplus.adsl.tpnet.pl

Natisia

A ja myśle, że nie można szukać miłości na siłe.. Sama przyjdzie
11.06.2005 :: 11:11 :: dbq166.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hm... bardoz interesująca notka.Dużo w niej madrych przxemyśleń i zgadzam sie z nią w zupełności.
Na miłość trzeba poczekać.MIłość przychodzi wtedy,gdy jej nie oczekujemy...
06.06.2005 :: 20:36 :: sky-te.pai.net.pl

kurczaczek

zajżyj proszę na mojego bloga. Pilne!
05.06.2005 :: 10:08 :: c20-224.icpnet.pl

paulusia

Zgadzam się z tobą Misia, ja wolę nawet baaardzo długo poczekać (bo na razie mi się nie śpieszy ;)) I mić tego jedynego, kochanego, pięknego, cudownego itd...
Buziaki:*
02.06.2005 :: 21:39 :: dcz93.neoplus.adsl.tpnet.pl

juhcik

ja nie mam pretensji [zeby nie bylo] tylko mowie co mysle, as usual :P wiec spoko :D aaa z tym sie zgodze -> 0 DOLIN!! :D a wiesz dlaczego?? bo
02.06.2005 :: 12:01 :: dcv58.neoplus.adsl.tpnet.pl

Misiaczek

Oj juhcik...nie o to mi chodziło...Poprostu chciałam powiedzieć,że nie można cały czas rozpaczać i mieć doła z powodu braku chłopaka...Bo to jest bez sensu...
01.06.2005 :: 20:50 :: dda195.neoplus.adsl.tpnet.pl

juhta cccd

trzeba szukac i kazdemu dawac szanse!! i nie jest lepiej czekac bo moze spotkamy tego kogos!! a tak jak nie damu szansy to sie nie przekonamy czy on jest nasza 2 polowka!! aa jak faktycznie do siebie nie pasujemy to nikogo nie skrzywdzimy zrywajac z nim!! takie jest zycie, czlowiek sie pozbiera!!
01.06.2005 :: 20:48 :: dda195.neoplus.adsl.tpnet.pl

juhta ccd

jak bedziemy myslec ze nikt inny sie nie liczy, to bedzie bez sensu!! im wiecej sie ma chlopakow tym lepiej bo nabieramy doswiadczenia!! a moze nasza 2 polowa mieszka na alasce i jest eskimosem, albo jest zydem i najblizym asystentem bin ladena?? to co wyjdziemy za nich?? nigdy ich nie spotkamy!!
01.06.2005 :: 19:04 :: daq45.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lilusia

fajnie to ujełaś niedźwiadku. W 100% się zgadzam z tym co napisałaś bo sama tego doświadczyłam (...) Trzeba być wielką szczęściarą żeby spotkać swoją drugą połówke. Wszystkim tego życze a przede wszystkim Tobie. Pozdro! ^_^
31.05.2005 :: 18:07 :: dea181.neoplus.adsl.tpnet.pl

juhta cd


31.05.2005 :: 18:05 :: dea181.neoplus.adsl.tpnet.pl

ale z drugiej strony mozna szukac w nieskonczonosc.. nie mozna stawiac za wielkich wymagan, nie przyjedzie do nas ksiaze z bajki!! drugą polowka moze sie okazac kazdy tylko trzaba ludzi blizej poznac!! jak bedziemy sobie myslec ze
31.05.2005 :: 17:20 :: c16-201.icpnet.pl

asia

Masz rację MiŚŚ... Lepiej szukać dłużej, a znaleść kgoś właściwego, kto naprawde jest naszą drugą połówką.... BUZiiAk =*
Talk.pl :: Wróć