a n i e l e b o ż y s t r ó ż u m ó j . . . misiaczek.blog Kocham i będę kochać bez końca, wśród dnia i wschodzącego słońca, wśród nocy, świtu, księżyca. Po prostu do końca życia... Pozdro for all :* Buźka !!!



księga goœci



2024
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad



{linki}

Ile was było na moim blogu od 14.11.2004r.. sms



Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 02.02.2005 :: 12:04
„Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą”
Tak to jest w rzeczywistości prawdą. A ja tej prawdy nie doceniałam... Trzeba ludziom mówić co się do nich czuje. Oczywiście jestem przeciwniczką sytuacji, w których dziewczyna podchodzi do chłopaka i po pierwszym spotkaniu i oświadcza, że go kocha. Nie, nie o to chodzi. Po prostu nie bójmy się powiedzieć bliskiej na osobie bez powodu „Lubię Cię”. Na pewno zrobi się przyjemniej nam i jej. No a potem możemy żałować, że nie zdążyliśmy tego zrobić. W słowie „odchodzą” nie mam na myśli tylko i wyłącznie śmierci, ale także to że mogą się przeprowadzić... gdzieś bardzo daleko. A ty nie będziesz już w stanie powiedzieć tej osobie jak bardzo ją lubiłeś( być może ona nawet nie zdawała sobie z tego sprawy).Ludzie nie doceniają tego specjalnego słowa, któr może wywołać tyle radości, uczuć innych, tego że nie tylko ty, ja potrzebujemy miłości i przyjaźni... Nawet zwierzęta chcą czuć się dobrze i bezpiecznie. Wszyscy chcą mieć przy swoim boku osobę, która ją doceni...W tym momencie wszyscy, którzy to czytają powinni podejść do swoich rodziców, dziadków, przyjaciół i powiedzieć im coś miłego. Po prostu podziękować za to co dla nas zrobili, nawet jeżeli to nie było nic wielkiego...





HISTORIA O PANI MISI
*napisana przez: NATALIE WOJTKOWSKĄ
*2 luty 13:20 2005

przychodzi sobie jeden Misiek do baru, zamawia sobie drinka z palemką. Nagle otworzyły się drzwi i do baru weszła piękna, olśniewająca, cudowna Misia o imieniu Misia. Wszystkie Misie spojrzały na Misię i aż im dech zaparło w piersiach- taka piękna była Misia

ale Misia nie chciała patrzeć na inne misie, upatrzyła sobie jednego, tego, który zamówił drinka. Misiu zachwycony tym, że cudowna Misia chciala usciąść właśnie obok niego...

...zamówił jej takiego samego drinka. Ale Misia była dobrym misiem i nie piła alkoholu. Misiu zachwycony tym, że Misia jest taka ułożona a przy tym piękna, zapytał ją czy nie chce isć z nim na spacer. Misia zgodziła się bo Misiu bardzo jej się podobał. Był taki umięsniony i przystojny. Kiedy poszli na spacer Misiu nie mógł się powstrzymać i pocałował piękną Misię

Misia była zachwycona. Pierwszy raz poczuła wielką miłość. Misie długo ze sobą chodziły, a kiedy skończyły studia pobrały się.

miały dwóch nieznośnych Misi i jedną małą Misię. Cała rodzinka bardzo się kochała.

jadły co sobie chciały. Raz miodek, raz kaszke, raz ziemniaczki ze schabowym...zawsze mogły wybierać co chcały na obiad bo państwo Misiowie byli baaaardzo bogaci.

Pan Misiu był hokeistą ale niestey musiał przejść na emeryture bo strzelało mu w kościach
Pani Misia była bardzo sławną aktorką i każdy Miś pragnął jej autograf

Pani Misia była bardzo szczupła i zawsze trzymała linię.
Mogła jeść duuuużo słodyczy i żreć wszystko co napotkała
a i tak nie była grubanie była gruba nawet po urodzeniu trójki dzieci
Państwo Misiowie musieli jednak pilnować swoich synków, zeby za bardzo nie oglądali się na piękne misie
jeden synek miał 15 lat

a drugi synek miał 16 lat

i Misie często zapraszały swoje dziewczyny do ich pięknej willi nad morzem
Panstwo Misiowie troche sie niepokoili o to, żeby żaden nie zechciał pobaraszkować troche z dziewczyną, bo ich willa była tak duża, ze mogli się schować gdzie chcieli i itak nikt by ich nie znalazł

Ale postanowili się nie martwić i zaufali swoim synkom

zapomniałam dodać ze pan Misiu był tak piękny jak

Brad Pitt

a pani Misia była taka ładna jak Jeniffer Aniston
tylko, że w przeciwieństwie do tej pary, państwo Misiowie nigdy nie wezmą rozwodu bo za bardzo się kochają




Komentuj(5)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 03.02.2005 :: 19:26
hej!!!
No dziś mam zły chumor do kwadratu i jeszcze razy dwa.... Naj normalniej w świecie wszystko mnie denerwuje i wszystko mnie boli no opócz ust... No i cały czas głodana jestem a dwa pączuszki juz dzisziaj zjadłam i areobiku nie zrobie bo nie moge sie poruszyć. Dziś nawet się nie ubrałam. Po prostu nie byłam w stanie...Czytałam cały ( no prawie cały) czas Krzyżaków. Sama nie wiem co o tej książce sądzić. Napiszcie mi w komenciach, co wy o niej myslicie. No i teraz "myszo" napisz mi z jakiego powodu adres bloga zmieniłaś :] Pozdrowionka :*
Komentuj(4)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 07.02.2005 :: 21:56
Hey wam.
Dzis nie wiem co pisac i nawet mi sie niechce 2 raz w życi, i wogole dziś mi odbija to narka :*
Komentuj(2)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 08.02.2005 :: 19:34
Dl aczego ludzie nie są do siebie podobni? Dlaczego jedni ludzie potrafią to co, wszyscy inni zawsze pragnęli? Dlaczego ludzie którzy się kochają kłócą się ze sobą, a jako powód podają różnice charakteru? Chyba nie zastanawiali się, że gdyby wszyscy byli tacy sami, świat byłby monotonny... Dlaczego próbują się upodobnić do swoich idoli wyglądem? Nie doceniają siebie, tego co mają, tylko chcą się upodabniać wizualnie do kogoś kto prawdopodobnie nie jest naturalny, tylko stworzony na wzór ideału przez prace dziesiątek ludzi... Gdyby osoby zainteresowane sobą były identyczne, w końcu znudziłyby się sobie... zresztą na połowe pytań, nie znamy odpowiedzi.... chociaż byśmy bardzo chcieli :] Sorka za ostatnia notke, nie wiem co mi odbiło . POZDRÓWKI :*
Komentuj(2)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 09.02.2005 :: 20:36
Hey wam. Tak sobie pomyślałam, że zamieszcze na miom blogasku mine zdjątko :] Czemu nie? No i Pozdrawiam wszyściutkich !!! Dzis pisze króciutko , ponieważ musze czytać Krzyżaków To do zobaczonka ...

Komentuj(148)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 14.02.2005 :: 19:55
Rahim:

Mam werwe wejde
na perwer przejde
klik w plik nie przerwe
śle dane jak serwer
zjem cie jak konserwe
prostym manewrem
w ramach T.R.B.
wznowie rezerwe
rozerwe na strzępy
w te pędy
zapędy
nastepnych
błędnych rycerzy tępych
szał ciał, łał, zetre na miał, ształ
na terytorium
mych mózgów krematorium dym
straho laboratorium
ma dusza senatorium
prosektorium
słowo dla autorytorium
patrz ale nie dotykaj
dotykaj ale nie smakuj
smakuj ale nie połykaj
polskiego rapu
poznaj gro tekstów kontekstów
moc tych tekstów
pokahontaz podestu
rozpoznaj flow który jest tu
yo bez protestu
testuj .......

ta ra ram tam tam ta ra ram
ta ra ram tam tam tam
ta ra ram tam tam ta ra ram
ta ra ram tam tam yo

Wstrząs dla mas
raz po raz
nadszedł czas
Pokahontaz
Wstrząs dla mas
jeszcze raz
Pokahontaz x2

Fokus:
Niewiadomo co
niewiadomo gdzie
niewiadomo kiedy
a do tego niewiadomo po co i dlaczego
chyba tylko po to
żeby te kobiety
wtedy gdy
wchodzi bit
one w mig
na parkiety
to jest tak
przyjmij takt
to fakt
kto tu jest eMCe
a kto tu jest łach
powiedz jak
można tak bez wysiłku
palic hajs walić
bijacz po tyłku
patrz ale nie dotykaj
dotykaj ale nie smakuj
smakuj ale nie połykaj
polskiego rap’u
bejbe
zapukam ale nie wejdę
jeżeli Cie zechce dziewcze to Cie podejde
polece na famie
ona nie kłamie
albo nie
zdejme ubranie
połóż swoje na nie
albo nie
w planie mam Hiszpanie
sam nie polece
albo nie
posłucham Cie
po godzinie dowiem sie
czy Cie chce
nad czy pod
Fokusmok
z anty podlotem
lot z afrodytą
potem pod i finito
yo
rozpoznaj flow które jest tu
i nie stój, inwestuj
flow, manifestuj
yo
rozpoznaj flow które jest tu
i nie stój, inwestuj
flow, manifestuj

ta ra ram tam tam ta ra ram
ta ra ram tam tam tam
ta ra ram tam tam ta ra ram
ta ra ram tam tam

Wstrząs dla mas
raz po raz
nadszedł czas
Pokahontaz
Wstrząs dla mas
jeszcze raz
Słowa są bez ładu i składu, ale jak sie tego łucha to mi sie podoba... A wam?? Piszcie w komenciach :] Pozdrowienia dla myszki- wierze Ci Aaaaaa... a wam jak sie Krzyżacy podobają ?

Komentuj(1)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 16.02.2005 :: 19:20
Hej WAm.
Mam totalnie dość szkoła daje sie we znaki... Już musze robić 13 stron z geografi, nauczyć sie biologi dla nowej pani ( bo pyta co lekcje) no i zrobic biole. Nauczyć sie 60 słówek z anglika i na jeszcze nastepny poniedziałek dostanie my dodatkowe 500... Po prostu żyć i umierać, chyba by każdego to zniechęciło ni i dokończyc Krzyżaków... A wy duzo macie nauki? Piszcie mi w komenciach. Pozdrówki for Magda oraz Aśka i dla całej reszty odwiedzająchych tego bloga :]
Komentuj(8)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 17.02.2005 :: 20:24
" Jesteś dla mnie wszystkim, wszystko jest tobą"
Fajny kawałek. Podoba mi się. Chciałabym to usłyszeć z ust chłopaka, ale kto by nie chciał... Tak ogolnie to podoba mi sie pare osób z mojego gimnazjum, kilku z I klasy i także z II, no i z mojej klasy także... Ale nię będe tego ujawniać na blogu
No nasza pani stwierdziła, że jak do poniedziałku sie nie poprawimy w zachowaniu, to... będziemy siedzieć z chłopakami. Nie jest to katastrofa jeżeli nie wybierze Ci kogos, kogo najmniej lubisz lub jest najgorzy w klasie... a jak na razie nikt nie jest zadowolony z wyboru ...No ale cush... Czy wy też musici siedzieć tak jak wam nauczyciele wyznaczą? Piszcie w komentach :]POZDROWIENIA !!!
Komentuj(1)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 18.02.2005 :: 22:19
Ten świat jednak nie jest taki zły jaki sie wydaje być :]
Ktoś mnie kocha... Fajnie, teraz cały czas mnie ciarki przechodzą, i nawet jeśli nie będe miała z kim chodzić, to te sms zostaną na mojej karcie sim do końca życia :] Wiem... dziwna notka, ale moje notki o miłości przeważnie są dziwne :D Wogole miłośc nie jest normalna, jak sie kogoś naprawde kocha, lub nawet jeśli to tylko zauroczenie, czuje sie w sobie cos innego-niezwykłego, można powiedzieć, jedynego w swoim rodzaju :]
Komentuj(4)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 19.02.2005 :: 18:43
:]Zmieniam zdanie-świat jest dziwny ...
Chciałam żeby ktoś sie we mnie zabujał, no i spełnioło sie i to razy dwa... No a teraz prosze jak najmocniej, żeby przynajmnie jeden sie odkochał, bo mam już ich totalnie dość... Dostaje sms'y co kilka minut. Na poczatku mi sie to podoba.ło, ale teraz mam totalnie dość. No i teraz przypomina mi sie przysłowie " Uważaj o co prosisz, bo może sie to spełnić " :] Dzięki za komenty. Pozdro dla Myszki i kurczaczka, aśki, magdy i klaudi... oraz anki :]
Komentuj(6)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 23.02.2005 :: 16:46
Hey wam.
Dawno nie pisałam, ale w szkołce pełnoo nauki... Tak, niestety... Nawet nie szara, ale czarna rzeczywistość. Z wtorkun na srode i z środy na czwartek musze sie uczyć bioli. Na wtorek geografia, na środe technika na poniedzałek anglik... No i jeszcze do pytania... Co za życie... Aaaa jeszcze w poniedzałek niemiec... ten zaległy sprawdzianik... o Boshe... Mam totalnie dość, biorąc pod uwage, że mam 3 razy w tygodniu dodatkowo angielski w domku, 2 w szkółce i jeszcze 2 dodatkowe treningi pływania we wtorek i czwartek 3 godzinki koszykowki w piątek i lekcje grania na pianinku... A moje zadanie na to półrocze to średnia przynajmniej z czerwonym paskiem, ale trzeba sie jeszcze troszkę postarać :] No to ja spadam sie uczyć :D Tak,,,... niestety Miłego dnia i ogolne pozdrowionka :]

Komentuj(2)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 27.02.2005 :: 13:27
No nareszcie weekend :]
Sobote spedziłam super !!! Byłam w kinie z Anką i Paulą na "Zatańcz ze mną" Fajniutki filmik Cały czas się śmiałyśmy miałyśmy takie polewy i jazdy :] Wszyścuitenko nas śmieszyło. Było zajefajnie, mogłam sie troche rozerwać przed sprawdzianami i nauką :] Ale za chwile przychodzą do mnie goście, i nie dośc, że się nie poucze to jeszcze nawet nie będe sie dobrze bawiła, wymyślając zajęcia dla dzieci... W wy jak spędziłyście sobotke i niedziele.... ???

P.S Wiecie może czy dziś jeszt idol, a jęsli tak to o której??? Napiszcie mi w komentach.... plisssss

P.S 2 Miłego dnia i pozdrówki dla wszyściutkich

P.S 3 Życzcie mi powodzenia z dziećmi :]
Komentuj(6)




"Gdy zamykaja sie jedne drzwi do szczęścia, otwierają sie inne,ale my tak długo patrzymy na te pierwsze, że nie widzimy tych drugich..."

szablon: Ylka dla: Linkup