a n i e l e b o ż y s t r ó ż u m ó j . . . misiaczek.blog Kocham i będę kochać bez końca, wśród dnia i wschodzącego słońca, wśród nocy, świtu, księżyca. Po prostu do końca życia... Pozdro for all :* Buźka !!!



księga goœci



2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad



{linki}

Ile was było na moim blogu od 14.11.2004r.. sms



Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 02.12.2004 :: 12:35
Sorcik że tak długo nie pisałam ale naprawdę nie miałam czasu. Dziś mnie nie było w szkole bo babcia ma operację. Niestety ma raka :( muszem trochę przy niej posiedzieć, wtedy raźniej jej się zrobi. A z geografii sprawdzian... byłam przygotowana, a nie nawidzę pisać po terminie...


Komentuj(1)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 02.12.2004 :: 18:03
No i już po dyskotece. Było spoksik. Spodziewałam się że będzie gorzej... Normalka z nikim nie tańczyłam, ale moje koleżanki tez nie. Nie lubie techno, może dlatego nie za bardzo nie podchodziła mi ta dyska. Uwielbiam hip-hop. Niemogłabym bez niego żyć :D

Komentuj(1)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 02.12.2004 :: 18:11
Niedługo święta. Wolne od szkoły. No a w poniedziałek mikołaj :D . No tylko jeden problem...gdzie ten śnieg???

Komentuj(1)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 03.12.2004 :: 15:35
Hejcik. No nareszcie PIĄTEK :D Dziękuje wszystkim za komentarze :) Fajniuśki był dziś dzień... piąteczka ze sztuki i z W-F. Sprawdzianik z matmy, spoksik. Na siedem zadań pięć zrobiłam sama :D jedno kloeżanka z ławki, i jedno do połowy kolega(dzięki ci za to, jesteś kofffany :D ) .Ten dzień mił tylko jeden minus.Nie było treningu koszykówki. Więc supciu niedługo święta...



Pozdrawiam wszystkich zwłaszcza Paule,Aśke i kurczaczka :D

Komentuj(1)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 03.12.2004 :: 22:33
Nie lubię Britney ale tekst jej piosenki Everytime bardzo mi się podoba.Pasuje mi do dzisiejszego nastroju :D Zmieniłam szablon bo jednak ten jest słodki,tylko kolor mógłby być inny... Ale kocham wszystkie zwierzątka,a zwłaszcza pieski :D Dobranoc miłego weekendu.




Everytime
Notice me, take my hand
Why are we strangers, when
Our love is strong
Why carry on without me?

(Chorus)
Everytime I try to fly
I fall without my wings, I feel so small
I guess I need you, baby
And everytime I see you in my dreams
I see your face, It haunting me
I guess I need you, baby

Komentuj(1)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 05.12.2004 :: 11:23
Witam. Wczoraj dziesięć godzin piekłam pierniczki. Normalnie masakra. Jeszcze jutro sprawdzian do którego nic nie umiem... Ale to nie moja wina.
Zamieszczam fane iluzj ze stronki www.adonai.pl
Muszisz się zrelaksować
Patrzeć na obrazek około 30-40 sekund
Następnie spojrzeć na pustą ścianę, ale dłuższą chwilę nie rezygnujcie od razu
I kogo widzisz?
Niektórzy nie potrafią tego zauważyć(niestety), ale mi to wyszło za pierwszym razem. Powodzenia. Piszcie w komentach kogo zauważyliście:D


Komentuj(4)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 06.12.2004 :: 17:29
Hejcik. Dziś w szkółce było fajniutko...mały pożarek,ewakuacja ludków ze szkółki a następnie sprawdzianik z niemca,w który wszystko spieprzyłam,ale nie dlatego, że nie umiałam tylko przez własną głupote. I BRAWA DLA ASI!!! TO BYŁ JEZUS!!! Przyjrzyjcie się jeszcze raz :D Zastanawiam, się co napisać ale sorki,dziś nie mam natchnienia... :D
Komentuj(0)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 06.12.2004 :: 17:31
Nie tłumacz mi jak żyć
Ja nie chcę wciąż się kryć
Złych wspomnień usłyszę
znów trask
Lecz twych oczów blask
Rozpromieni dawny świat
Uśmiech twój zniszczy trud
Jak poranne słońce roztapia lód
Problemy z przeszłości...
Nie czuję do nich złości
ani zniechęcenia
Nauczyły mnie życia i przebaczania
Teraz mam pragnienia i marzenia do spełnienia
Uczę sie oddania
Stawiam sobie coraz wiekasze wymagania
Szukam miłościa, radości i zrozumienia
Dobra praca oraz rodzina
To są moje pragnienia

Miśka

Co sądzicie o tym wierszyku??? Ale piszcie szczerze!!!
Komentuj(0)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 07.12.2004 :: 15:27
Hejcik.
Sprawdzianki z Niemca super-27 punktów na 28. No a z matmy 4 na koniec,bardzo sie ciesze, ponieważ nienawidze matmy. Srednią w jagorszym wypadku będe miała 4.75 :D A co u was???


Komentuj(1)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 09.12.2004 :: 17:22
Hejcik wszystkim. :D

Może sprubójecie zrobić sobie wróżby z fusów?

Anioł lub skrzydła-wróży dobrą wiadomość
Gitara-zapowiada szczęście w miłości
Klucz-będziesz musiała podjąć ważną decyzję
Talerz-zapowiada kłótnie w domu

Sennik
Gdy ci się przyśni:
Banan-wzbogacisz się
Słonecznik-spotka Cię zawód miłosny
Orzech-spotkasz trudności
Drzewo-kwitnące zapowiada radość; z owocami-zrozumiesz to co było dla ciebie do tej pory nie jasne(w moim przypadku matme :D )
Cytryna-wróży ciekawe życie; wyciskanie z niej soku-twoi bliscy lubią cię wykorzystywać
Jagody- zapowiadają dobra zdrowie to czego mi brakuje ostatnio.

Szczęśliwa wróżba
...z banana
Odkrój plasterek z końca przy szypółce,wypowiadając życzenie. Jeśli okaże się,że na końcowym skrawku jest znak w kształcie litery Y, to życzenie się spełni.

Komentuj(1)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 10.12.2004 :: 21:17
Hejcik. No i musze zakuwać na historie... Jutro przyjeżdża do mnie kuzyneczka na całą sobotke i pół niedzieli więc dzis powinnam nauczyć się przynajmniej jednego tematu:[ Ten sprawdzian zależy od mojej oceny końcowej(chyba), albo ocena końcowa od tego sprawdzianu( żeby się nikt nie czepiał :D )Mam dwie 4 i jedną 5... ale nie uda mi się na 5 :( Ale to dopiero pierwsze półrocze na nastepne będe miała 5 :D . Apropo Paulinko moja kochana, ja się na Patrycje obraziłam dopiero po tym jak pożegnać sie ze mną nie chciała. Dla nie wtajemniczonych Możeci sobie poczytać u mojej kumpeli Kliknij tutaj,jeżeli chcesz to zrobić. No na tyle nie będe dziś was zanudzać. Napiszcie mi co u was ciekawego się zdarzyło :D

Komentuj(2)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 12.12.2004 :: 14:03
"Pamiętam jak dziś 24.11 ta data w moim srcu nigdy nie zaśnie, rozmawiając z tobą myślałem, że to sen,teraz jesteś mi potrzebna do przetrwania jak tlen.Wiem, że to na ciebie czekałem całe zycie, nikogo wspanialszego nie znajde w żadnym micie. Dziękuje,za wszystkie spędzone razem chwile, przepraszam za wszystkie krzywdy jaie wyrządziłem. Mam nadzieje że kiedyś zapomnisz o tym,a w pamięci twojej zostaną tylko i jedynie wzloty.Chciałbym być jedynie z tobą, reszta nie ma znaczenia. Oddałbym za ciebie zycie...bez zastanowienia
Ref. Oddaje ci mą dusze,a znią miłość bez granic,będe cie na zawsze kochał i nie zmienie zdania za nic. To uczucie we mnie płonie, i nigdy nie przestanie, zawsze w moim sercu tylko ty kochanie... "

Uważam,że to śliczna i smutna piosenka,pewien raper napisał ja dla swojej dziweczyny- Ewelinki, która popełniła samobójstwo...
Komentuj(2)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 13.12.2004 :: 19:34

To dalsza część piosenki o Ewelince. Doceniamy coś, dopiero wtedy, gdy to stracimy... To święta prawda. Myśle, że ten utwór jest na to dowodem „Kiedy jesteś przy mnie niczego mi nie trzeba. Mam wrażenie, że trafiłem do siódmego nieba, bo tylko dzięki tobie naprawdę chce żyć, zapomnieć o problemach w euforie się wzbić. To obłęd sercowy bez porównania z niczym, kiedy jesteś przy mnie nic innego się nie liczy, pragnę jedynie tego by na zawsze tak zostało ,a by wszystko się udało-to jedyne me marzenie. Oddał bym co mam za jego spełnienie. Niech raz po mojej stronie stanie przeznaczenie...
Ref. Oddaje Ci mą dusze , a z nią miłość bez granic, będę Cię na zawsze kochał i nie zmienie zdania za nic To uczucie we mnie płonie i nigdy nie przestanie. Na zawsze w moim sercu- Tylko ty kochanie.Oddaje Ci mą dusze, a z nią miłość bez granic, będę Cię na zawsze kochał i nie zmienie zdania za nic. To uczucie we mnie płonie i nigdy nie przestanie. Na zawsze w moim sercu- Tylko ty kochanie...”

Komentuj(0)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 15.12.2004 :: 19:25

Ania Imieniny: 26 Lipca
Hannah to po hebrajsku "łaska" lub "wdzięk"; bywa też to imię tłumaczone jako "pełna wdzięku". Imię blade, przezroczyste badzo, jak kościelny kruchy kwiat. Niesie ze sobą przedziwną zdolność do cierpień, co dzień każdy otwiera i goi jak ranę, morze kochania, źródło przeczyste łez, dźwięk głęboki, co niebo z ziemią kojarzy. Milcząca prześwietlona zjawa, jak odblask święty przy ludzkiej obecna twarzy. Anny zwykle mają dobre rozeznanie w realiach tego świata. Są praktyczne i zapobiegliwe i chociaż wrażliwe, to raczej wolne są od pokus, aby bujać w obłokach. Zwykle mocno stoją na ziemi i służą radą, pomocą i opieką swoim bliskim. Wiele ważnych dla Anny spraw dzieje się po prostu... w jej rodzinie.
Jak tylko będe w necie zamieszcze tu różne znaczenia imion :D

Komentuj(0)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 15.12.2004 :: 19:33

No i piszę ta notkę drugi raz, bo ją skasowałam ... Szkoda miałam już trzy komentarze.MAM TAKA PROŚBĘ WPISZCIE JEJ JESZCZE RAZ BO NAWET PRZECZYTAĆ NIE ZDĄŻYŁAM... Jakaś roztrzepana dzisiaj jestem.... A jutro kartkówka z matmy.

Myślałam już o tym nie raz. Ale szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że tak sie stanie, nawet nie przypuszczałam.... Że moja przyjaciółka nią kiedyś nie będzie... a byłyśmy tak ze sobą zżyte... Teraz jesteśmy tylko koleżankami, albo aż koleżankami...nie wiem. O niczym sobie nie mówimy. To znaczy rozmawiam ze sobą , spędzamy troszkę czasu, ale przecież to nie to samo, to coś zupełnie innego .Mam teraz wiele koleżanek z klasy, ze szkoły i nie tylko, kolegów też. No i jedną taką prawie przyjaciółkę, ale nie wiem jak to nazwać. Bardzo ją lubię, ale na przyjaźń jeszcze chyba za wcześnie.
Niby bez miłości da się żyć. W pewny sensie prawda, ale co to za życie? Dla mnie żadne. Ja się nawet w nikim nowym nie zakochałam, a nawet jeśli to pewnie bez wzajemności... Tak sobie myślę, w głowie krąży mi wiele pytań, na które nie potrafię znaleźć odpowiedzi... A u was co ciekawego???
Pozdrawiam wszystkich a zwłaszcza Klaudie i Asie :D

Komentuj(3)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 16.12.2004 :: 17:33
Ach ta szkoła, ale czasami jest oki....

No dziś było nawet spoksik(jeżeli można tak o szkole powiedzieć...). Kartkówka z matmy-chyba dobrze mi poszło :D, oczywiście jak na moje matematyczne możliwości, może piąteczka do dziennika wpadnie :] . Nic miłego za to nie można powiedzieć o Angielski. No rozumiem trzeba uczyć się słówek, ale 300 na miesiąc by wystarczyło no bo 1347 słówek w miesiąc to przesada i to nie mała .I to wszystkie na temat żywności!!! Nie wiem jak się ich naucze... musiałabym 33,7(czy coś koło tego) się dziennie uczyć.... Uf.... troszkę mi ulżyło. No wy chyba takiej nauczycielki nie macie....

Komentuj(3)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 17.12.2004 :: 17:54
Hejcik to był nawet fajny dzionek :D 4 z matmy i 4 z historii( zabrakło mi 0,5p ale mam pojebaną babke) . Nie mieliśmy sztuki więc mogłam iśc na trzy godziny treningu :D Spoksik,jutro musze iśc tworzyć tak jakby przedstawienie po angielsku ( Asiu przekaż Sandzre, że jednak idziemy na 13:00, ja powiem Klaudi :) ) Jeszcze pogodziłam się z koleżanką. Mam jechać do Włoch na narty z moją psiapsiółką. Chciałam zrezygnować , bo ona jedzie ze swoją przyjaciółką, a mi się ciężko poznaje z nowymi ludźmi... No ale jadę :D Przekonała mnie, pewnie będzie fajnie, mam taką nadzieje...będe musiała sama sobie gotować, kompletny luzik :D Pozdrawiam wszystkich a dodadkowo Agatkę i Klaudie no i Padle oczywiście ;]
Komentuj(0)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 17.12.2004 :: 18:02
Dziękuje Madziu za twoją uprzejmość :]
Komentuj(3)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 17.12.2004 :: 20:05
Oki w takim razie dziękuje za uprzejmość także Asiuni mojej kochanej :D
Komentuj(2)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 18.12.2004 :: 11:30
Zyczę wszystkim Wesołych świąt
W Poznaniu śnieg pada! Co za nowość, nareszcie czuć święta. Żeby on tak jeszcze dwa tygodnie popadał, a nawet miesiąc i zamknęli by szkołę...no dobra przesadziłam z tymi marzeniami :D Ale taka piętnastocentymetrowa pierzynka śniegu (przynajmniej dla mnie) była by bardzo wskazana J . Ostatnio jak padało to te płatki śniegu takie większe i bardziej puszyste były, no ale roztopiły się po kilku godzinach. A ten już od wczoraj pada. Pozdrawiam:
Asie (żeby się nie zdenerwowała)
Magdę ( żeby jej przykro ni było, i mogła się częściej wzruszać ;) )
Klaudie ( chociaż i tak nigdy tego nie czyta )
Anie, która zapewne niedługo będzie w kafejce internetowej
Agatkę
No i Padle rzecz jasna
Całą resztę odwiedzającą tego bloga :
Kurczaczka
Meg ( inne wcielenie Magdy)
Myche
No i tych których nie znam a właśnie to czytają :D


Komentuj(1)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 18.12.2004 :: 20:07
Niedawno wróciłam z Kościółka. Tak jakoś zabawnie było ;) . Ogólnie to się teraz nudze, no bo uczyć mi się nie chce, ale to przecież norma. Często to mi się zapędy do nauki z własnej woli nie zdarzają. Uczę się tylko jak mam jakiś sprawdzian :D Ale wy chyba też. Siedzę więc sobie i myśle o... O mojej przyszłości, jutrze, koleżnkach, kolegach i zastanawiam się co mnie czeka. Mam nadzieje, że miłośc i dobra praca :D


Komentuj(3)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 19.12.2004 :: 15:05
Notka podziękowań

Hejcik z nie wiadomych powodów ja i moja koleżanka nie mogłyśmy wejść na talka. W końcu jakimś cudem mi się udało i właśnie piszę tą notke :D .Zaczne od podziękowań ;) No więc dziękuje wszystkim za komenty-jesteście kofffani :D . No i Pauli oraz jej bratu za umilenie spaceru z moim jeszcze kofańszym pieskiem( nareszcie czuje się lepiej :D ) No i oczywiście Asiunki( chociaż gdzieś wyjechała, i nie można się do niej dodzwonić) za to, że jest no i Agatce:D No i Chocolate za to, że odwiedza mojego blogusia ;)

Komentuj(1)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 20.12.2004 :: 17:41
Hejcik. Gdyby nie matma byłoby supcio. Jeżeli poniedziałek można nazwać takim dniem. Zastanawiam się czy gorsza jest niedziela czy dzień po niej. No bo w ostatni dzień weekendu, zawsze dręczą mnie pytania"Czy aby na pewno wszystko mam, umiem" a jak się okaże, że nie to kaplica, gorzej jak to coś ważnego. Koniec o szkole i tak za dużo( z dużym akcentem na to slowo) o niej słyszę :D


Piszcie w komentach ile wlezie ;)
Komentuj(8)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 21.12.2004 :: 11:06
O komentach
Dziękuje bardzo kurczaczkowi za to, że napisał komenty ;)Klkając tu możesz odwiedzić jej bloga z jajami .. :D A popo jednej prośby, niestety nie mogę jej wykonać. Myślę, że jak ta osoba chce się czegoś dowiedzieć to może mnie sama o to spytać. NO przecież pomagłam już kilku ludziom w tworzeniu bloga, i nie mam nic przeciwko. Ala myszka mojej prośby nie spełniła :( Śmutno mi z tego powodu...
Pozdrufka dla kurczaczka :D

Komentuj(0)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 21.12.2004 :: 11:15

Komentuj(1)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 22.12.2004 :: 13:12
Nareszczie święta !!!
-Zyczę wszystkim dziewczyną:
-Fajnych prezentów
-Zajebistego karnawału
-Smacznych potraw wigilijnych
-Dobrych ocen w szkólce
-Extra chłopaka, takiego którego wszystkie laski będą wam zazdrościły( no chyba, że już macie)
-Fajnej cery
-Oraz żebyście zdrowe było( to by mi się przydało
No a chłopakom wszystko to co dziewczyńą tylko, że fajnej laski;)
Komentuj(4)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 23.12.2004 :: 09:44
Hej!!! :D
Dzisiaj mam spotkanie z moją byłą klasą, więc troszeczkę roztrzepana jestem. Połowy nie widziałam od pól roku. Ciekawe jak wyglądają. Czy urośli, zmienili się nie tylko wizualnie. Paru osób z 6b bardzo mi brakuje, chciałabym z nimi chodzić do szkoły( M.R i K.O ) ale na jedną nie mam ochoty patrzeć... Zastanawiam się dlaczego tak często zmieniamy koleżanki. Teraz przyjaciółce nie można nic powiedzieć, wszystko powtórzy... Dlaczego ludzie tak szybko zdradzają tajemnice innych, i to osobą najmniej powołanym. Już uważasz, że to najlepsza i najmilsza osoba jaką spotkałeś, po czym zawodzisz się na niej... Oczywiście ludzie mają wady, popełniają błędy, ale tego co zrobiła/ bił nie potrafisz zrozumieć...

Komentuj(5)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 23.12.2004 :: 17:01
Świąteczne porządki
Niby nikt ich nie lubi, ale ja myślę, że to właśnie od nich zaczynają się święta. Gdyby nie one nie poczulibyśmy magii świąt . Chowamy wszystkie nie potrzebne rzeczy, ścieramy kurze, no i najważniejsze wyciągamy wszystkie świąteczne ozdoby, które aż wołaja o jutrzejszym Bożym Narodzeniu. Po czym możemy zadowoleni i dumni usiąść. Popatrzeć na wszystko czego dziś dokonaliśmy i cieszyć się świętami, ich zapachem, nastrojem i chwilami spokoju z najbliższymi nam osobami, chwilami bez krzyku, nieporozumień i złości. Bo święta to przecież czas radości...

Komentuj(2)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 24.12.2004 :: 11:28
WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!
Komentuj(5)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 25.12.2004 :: 17:05
Hejcik.
Jak wam mineła wigilia??? Co dostaliście, napiszcie mi w komentach ;) Moje święta były bardzo udane. Dostałam, śliczny niebieski szlafrok, w białe chmurki, który jest strasznie milutki, niebieską piżamkę z aniołkim, fajne gierki i słodycze. Apropo kolorów bardzo was proszę,zagłosujcie w mojej sondzie. Bardzo mi na tym zależy.To dla mnie ważne ;) NO i piszcie mi w komentach o swoich prezentach :D





Komentuj(3)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 26.12.2004 :: 18:46
Hjcik wszystkim.
No więc piszcie mi w komentach co dostaliście pod choinkę... No i prosze zagłosujcie w mojej sondzie to tylko minutka;) U mnie po staremu- chora jestem. Ale musze do sklepów pojechać i sobie jakiś fajnie jeansy kupić :D I błyszczyki. Teraz sobie siedze i rozmyślam, rozmyślam o tym co mi moja kochana kuzyneczka powiedziała... A mianowicie, jakiś chłopak zaobaczył u niEj moja fotke i bardzo mu się spodobałam ( tak ona twierdzi).I poprosiła mnie o mój numer komórki i zamierza mu go dać. Niby jakiś śliczny jest i wogóle, że mi zazdrości( troszeczke :) ) i gdyby nie miała chłopaka... no zresztą sami wiecie co :D Narazie wiem tylko tyle: jest przystojny, podobam sie mu( tak uważa moja kuzynka), no i chodzi do I liceum...





Komentuj(4)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 27.12.2004 :: 13:43
Hej :D
U mnie spoko. Siedze sobie w mojej nowej piżamce i szlafroczku. Nic mi sie nie chce, co mnie nie dziwi bo jestem chora:D . Jutro ide do kina z moją koleżanka, którą serdecznie pozdrawiam:). Dzięki za głosy w sondzie, i jak ktoś jeszcze nie zagłosował, niech to zrobi. Znajduje sie ona w poprzedniej notce ;) Z góry dzięki. A ja postanowiłam schudnąć. Dawno sie nie odchudzałam-od wakacji. W zimie zawsze mam straszną ochote na słodycze, ale chyba każdy ją ma ;). Dwa kilo mniej i będzie okej.. Tak to jest moje motto na ten miesiąc, a może na kazdy miesiąc- co miesiąc. No dobra. Troszke to pogmatfałam. Pozdrawiam. A co u was. Piszcie w komentach. Czy tylko ja chciałabym schudnąć?
Komentuj(5)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 27.12.2004 :: 15:20
Do Basi
I
Pewien rolnik bardzo się nudził więc postanowił, sprawdzić czy jego kolega mówił prawdę. Podszedł do krowy z zapalniczką .A gdy zaczęła pierdzieć podłożył pod jej tyłek ogień. ;) Lecz trochę gazów zawsze wraca z powrotem. A gdy ogień dostał się do wnętrza krowy-wybuchła. Podczas eksplozji kawałek jej nogi przygniótł rolnika. I w taki niecodzienny sposób, dociekliwy rolnik zakończył swój żywot.

II
Długo dla ludzi było tajemnicą, skąd się wziął i co robił w środku spalonej wioski martwy płetwonurek z pełnym wyposażeniem. Po długich momentach zastanowienia, wyjaśnili sobie jak do tego doszło. Podczas gdy helikopter pobierał wodę z jeziora w wielki kwadratowy pojemnik, aby zgasić palącą się wioskę, przez przypadek zabrał ze sobą osobę nurkującą w jeziorze. Po czym spuścił ją na pożar. Gdyby nie wysokość z helikoptera do ziemi owy człowiek przeżyłby tą historię, ponieważ był tylko trochę poparzony. Pomyślcie jaki on musiał być przestraszony gdy zamknięto go pudle z wodą, gdzie nie dochodził światło, a może miał klaustrofobie...

Tańcząc hrabina puściła bąka. Zmieszana mówi:
-Panie hrabio chciałabym, aby to zostało między nami...
-A ja bym wolał , żeby się rozeszło.

Przychodzi zezowata baba do zezowatego lekarza,który powitał ją słowami:
-Zaraz, zaraz, nie wszystkie na raz.
-Ale ja nie do pana, tylko do tego pod oknem.

Pamiętajcie o sondzie i napiszcie mi w końcu co dostaliści;)

Komentuj(47)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 28.12.2004 :: 16:40
Hejcik.
Byłam dziś z moją koleżanką w kinie. Było super przynajmniej dla mnie ;) Potem poszłyśmy do niej do domku...też było fajniutko i pizze zjadłyśmy :D Ogólnie fajny dzionek, tak spoksik. Ale chyba chocolate jest smutna więc pozdrawiam ją serdecznie całym sreduszkiem- BĘDZIE DOBRZE :D Jestem tego pewna;) i pozdrówki także dla Agatki, Mychy no i Daniela. Buźka :*
Komentuj(34)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 29.12.2004 :: 22:43
Hej wszystkim.
Dla mnie to był bardzo męczący dzień. Najpierw musiałam posprzątać, później zakupy( to coś co bardzol lubie), ale strasznie bolał mnie brzuch, więc nie czułam się najlepiej. Kupiłam sobie super spodnie, fajną kurteczkę i błyszczyki "SEPHORY" ( mam nadzieje, że Agatka się nie obrazi ;) ). Jak tylko wróciłam, musiałam jechać do moich znajomych. Spoko chłopak, ale niestety z kilku letnią siostrzyczką :( Przed chwilą wróciłam, nie wim dlaczego czuje się najedzona... to odchudzanie przez te święta i sylwestra mi nie wyjdzie... No cóż pozdrawiam wszystkich i każdego z osobna . A co wy dziś robiliście, czy tylko ja miałam taki zabiegany dzień?
Komentuj(1)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 30.12.2004 :: 19:01
Hej wszsystkim :D
Była dziś u mnie koleżanka. Bardzo fajnie było. Byłyśmy w Starym Browarze( kupiłam sobie portfelik Nici) no i wypiłyśmy pyszną mrożoną kawke w njlepszej kawiarni w Poznaniu ;) Przynajmniej mojej ulubionej.Następnie pojechaliśmy na ŚW. Marcina i postanowiliśmy, że weźmiemy udział w kastingu;) Jeszcze nigdy nie zdecydowałam się na coś takiego, pewnie i tak się nie uda, ale co mi tam, nawet mama uważa, że to fajny pomysł...Napewno będzie zajefajna zabawa:D. Potem ( jak zwykle się mi przydaża w wyprawie na Stary Rynek wśadłyśmy w zły tramwaj. Jak to Agatka powiedziała " To był dobry tramwaj, tylko w złą strone jechał ;)) No więc gdzieś nas wywiozło, ale zachowując zimną krew w końcu wróciłyśmy za pierwszym podejściem do domu:D. Teraz próbuje dodać na bloga mojej koleżanki pewne gadżety... WIęc musze kończyć. Pozdrawiam Asie, Agatke, Magde, Magde C.,Chocolate, Basie no i Myszke . Miłego wieczoru życzę .No a wy co robiliście? Komentujcie ile wlezie...





Komentuj(3)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 31.12.2004 :: 15:12
Super Sylwestra
"Ile razy Miller sklamal,
Ile Kwach obietnic zlamal,
Ile Beger owsa zjadla,
Ile Kalisz nosi sadla,
Ile Peczak wziął na boku
...TYLE SZCZsCIA W NOWYM ROKU!"

Aby ten rok był o niebo lepszy od poprzedniego(a będzie napewno bo jeszcze tylko pięć miesięcy szkoły ;) )
Komentuj(1)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 31.12.2004 :: 15:23
Kliknijcie tutaj supre filmik z życzeniami ;)
Komentuj(1)




"Gdy zamykaja sie jedne drzwi do szczęścia, otwierają sie inne,ale my tak długo patrzymy na te pierwsze, że nie widzimy tych drugich..."

szablon: Ylka dla: Linkup