a n i e l e b o ż y s t r ó ż u m ó j . . . misiaczek.blog Kocham i będę kochać bez końca, wśród dnia i wschodzącego słońca, wśród nocy, świtu, księżyca. Po prostu do końca życia... Pozdro for all :* Buźka !!!



księga goœci



2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad



{linki}

Ile was było na moim blogu od 14.11.2004r.. sms



Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 10.11.2004 :: 17:45
Hejka :)

Jestem Miśka. Chodzę do gimnazjum. To jest mój pierwszy pamiętnik, więc narazie sprawdzam jak to działa. Przez chwilkę zastanawiałam się po co mam go prowadzić,ale jednak koleżanka mnie namówiła. Dziś mieliśmy dzień tak jakby wolny.Wolny od szkoły. Nie było lekcji tylko wycieszka. Było dość nudno ale wszystko jest lepsze od nauki. Jakimś cudem jestem w klasie o profilu angielskim. Każdy kto chciał się dostać (a takich było 70) musiał zdać test pisemny i ustny. Mi się udało chociaż nie lubię Anglika. Moja ulubiona lekcja to biologia i W-F. Bardzo lubię koszykówkę i siatkówkę.
Super. Cztery dni wolnego!!! Napisałabym extra ale... muszę iść do kuzynki na urodziny. Straszny(chyba) 8 letni potwór, no i jeszcze wydać kasę na prezent. Co ja jestem... skarbonka. Wystarczy ,że muszę tam siedzieć kilka godzin.





Komentuj(3)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 10.11.2004 :: 18:45
Cieszę sie,że mi sie udało :-D


Czy wiecie że.....
Krawaty lekarzy są siedliskiem
groźnych, chorobotwórczych bakterii.
Bakterie te znaleziono na niemal
połowie krawatów noszonych przez
personel medyczny szpitala.


Komentuj(1)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 10.11.2004 :: 19:52




POKRĘCONY TEST NA POCZUCIE HUMORU
Potrzebna kartka, długopis. Zapisuj wszystkie odpowiedzi.



1.Narysuj szybko(maks.2 minuty) to co zdarza Ci się bazgrać na nudnej lekcji, lub gdy gadasz przez telefon.

2.Narysuj człowieka(maks. 1 minuta)

3.Narysuj istotę która przyleciała by do nas z innej planety gdyby były takie wycieczki.(maks.1 minuta)

4.Najchętniej przebrałabyś się za:
A) pajaca
B) żebraka
C) niemowlaka,upaplanego zupką jarzynowa
D) księżniczkę

5.Czy próbowałabyś wyłowić 10 zł, które wpadło Ci do stawu, gdy wygłupiałas się na molo? Wskoczyłabyś do wody po nie?

6.Czy uważasz, że to bardzo smieszne, kiedy w filmie aktor przewraca sie ciągle, idąc po sliskiej jezdni?

7.Czy kiedy opowiadasz kolegom o kłótni z rodzicami i szlabaniena internet, to dbasz o to, by relacja obfitowała w szczegóły?

8.Kolezanka opowiada kawał, który nie do końca jest zrozumiały. Czy udajesz, że bardzo Cię śmieszy i śmiejesz sie z innymi?

9.Mama przegląda twój zeszyt i pokazuje Ci z ironicznym uśmiechem błąd, jaki zrobiłas. Bardzo się wściekasz?

10.Chodzisz od 2 tygodni na basen. Czy bardzo sie starasz, żeby coraz lepiej pływać kraulem?

11.Czy usmiechasz sie czasem gdy w autobusie słyszysz ulubiona piosenkę?

12.Gdyby Twój kolega upadł zaplątany w spodnie, które chciał założyć bardzo szybko, to uważałabyś to za śmieszne?

13.Czy ludzie zwracaja się do Ciebie o pomoc, a Ty udzielasz im rad?




ODPOWIEDZI


1.Jeżeli w twoim rysunku są faliste linie,kółka albo łuki dostajesz 10p. Psycholodzy uważają, że ludzie którzy są poddenerwowani używaja lini prostych i kanciastych kształtów.

2.Jeżeli człowiek na obrazku sie usmiecha to dodaj sobie 10p. Ajeśli ma jakies śmieszne ubranie lub włosy dostajesz dodatkowe 5 p. Oznacza to,że traktujesz siebie i innych na luzie.


3.Jeżeli rysunek przypomina człowieka dostajesz 10p. A jesli się uśmiech dodatkowe 5 p. Lezc jezeli ma karabin lub inna broń odejmij sobie 5p.


4.Pajac, niemowlak-10p



5. tak-10 p (jeżeli tak wybrałes dodajesz punkty)



6. nie- 10p



7. nie-10p




8. nie-10p



9. nie-10p



10. nie-10p



11. tak-10p




12. nie-10p



13. nie-10p





ROZWIĄZANIE

150-115 PUNKTÓW
Masz doskonałe poczucie humoru.



110-75 PUNKTÓW
Masz takie poczucie humoru jak wiekszość i pewnie dlatego dobrze sie czujesz w towarzystwie ludzi,bo lubisz sie śmiać. A to pozwala lżej znosić kopy od losu.


70-35 PUNKTÓW
Nie załamuj sie tym, że nie łatwo skłonic cie do smiechu. Ćwicz uśmiech na codzień, a jest szansa ,że spodoba Ci sie i tak juz zostani. Nawet jeśli by Ci sie nie uśmiechało uśmiechać np. do panie od chemi, spróbuj. A gdy zobaczysz czarnego kota, zastanów się, do kogo z Twoich przyjaciół jest podobny. A ten szary gołąb chodzący w kauzy? A jamnik z kokardką na szyi?


30-0 Punktów
Urodziłeś sie bez poczucia humoru. Spróbuj go poszukac , moze jest w jakims ciemnym końcu komórki? Tam, gdzie nie ma światła od dwóch miesięcy. Chyba juz najwyższy czas zapalić żarówkę?




Mam tylko nadzieję, że nie wymyślałam tego testu na marne. Przoszę was bardzo, piszczie komętarze co o nim sądzici, jak sie wam podoba mój blog i jaki mieliście wynik.... :)



Komentuj(1)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 10.11.2004 :: 22:30


Podobno tylko ludzie mało inteligentni sie nudzą, a ja własnie w tej chwili nie mam nic do roboty, wiec pomyślałam, że coś napisze(żeby nie czuć się mało inteligentna) Więc czuje się samotna.Od czasu wakacji w nikim się nie zakochałam... Jestem nie śmiałą osóbką, wię jak bym się kimś bardziej interesowała , to pewnie teraz bym się zastanawiała jak do nie go zagadać.Bo szcerze mówiąc to rozmowa z chłopcami mi nie zabardzo wychodzi. A apropo tego chłopaka. Chodzi ze mna do szkoły taki ładny wysoki blondyn z niebieskimi oczami(z pewnych względów danych osobowych nie zamieszcze). Zawszcze mi sie tacy podobali

Mojej kumpelce, która tu zamieściła komentarz tez sie podoba. Już kilka razy chciałyśmy do nie go podejść ale... Ale dowiedziałam sie od przyjaciółki, że on juz chodzi z MOJĄ KOLEŻANKĄ. Obie sie troszkę załamałyśmy

<

Komentuj(3)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 11.11.2004 :: 11:45
Hejka

Obudziłam sie dziś z uśmiechem na twarzy:D
Jestem strasznie zadowolna ponieważ udało mi się zamieścić na tej stronce POGODĘ I BIORYTM. Więc zapraszam wszystkich serdecznie do wypróbownia tej nowej opcji. Nawet kursor udało mi się zmienic i to wszystko,(czyli cała stronka) powstała w przeciągu dwóch dni a razcej prawie siedmiu godzin!

Dzisiaj mamy święto nie podleglości. I zamierzam wolny czas bardzo fajnie wykorzystać. Pójdę pograć w kosza! A potem(ale już to uczyniłam) zjem rogaliki :)

NO i niedługo święta! Tylko miesiąć! Niestety z pewnych źródeł(nie wiem czy dobrych) dowiedziałam sie że śnieg będzie dopiero w styczniu i to 3 mm!!! Jestem zszokowana .


Komentuj(0)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 11.11.2004 :: 14:05
To ponownie ja.
Spędziłam kilka godzin przed komputerem naprawiając mój blog. Oczywiście musiałam coś zepsuć!!! zawsze tak jest jak sie o cos staram. Więc teraz prawie mi sie udało. Tak, napisałam prawie, bo połowa polskich znaków mi sie nie pojawia. Nie wiem co zrobić, bo niechcę znów wszystkiego zepsuć. Jeżeli ktoś ma pojęcie co sie stało i wie albo przypuszcza jak to naprawić niech napisze mi info w komentarzu.

Jestem wykończona a zachwilę musze iść na urodziny. Mam nadzieję że będzie ciekawie. I przepraszam za te dziwne znaczki zamiast liter, może kiedyś ktoś mi pomoże je naprawić... I serdecznie dziękuje Aśi za pomoc w stworzeniu tej stronki. Dziewczyna musiała sie sporo napisać.

Pobito rekord w kategori siedzenia bez przerwy przed telewizorem. Udało to sie pięciu Niemcom(4 mężczyzn i jedna kobieta). Siedzieli oni przed ekranem 50 godzin i pięc minut. Poprzedni rekord trwał trzy godziny krócej!
Jestem ciekawa kto będzie następny.Może ktoś z odwiedzających mój blog :D . Byłabym bardzo zadowolona.

Idzie facet
Słyszy facet strzały w szafi, otwiera, a tam marynarka wojenna

Słyszy facet tupanie za oknem, patrzy, a tm ścieżka biegnie do lasu.

Słyszy facet muzykęna parkingu, patrzy, a tm tańczą jego poloneza

Przechodził facet obok koparki i dał sie nabrać.

Muszę kończyć bo po przyjęciu idę na basen z Aśką i trzeba sobie naszykować strój. Może później napisze coś u kuzynki. Pozdrawiam i dzięki za poprzednie komentarze. :)
Komentuj(1)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 11.11.2004 :: 20:56
Asiuniu moja kochana! Strasznie, bardzo Ci dziękuję że mi pomogłaś w problemie z tą stroną!!! No ja juz jestem po basenie. Było tylko 6 osób na 21 więc mieliśmy wolne i mogłyśmy robić co chcemy. Ja osobiście wolałabym pływać, no ale cóż.
Komentuj(3)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 11.11.2004 :: 22:28
hejka.
Przez długi czas próbowałam ulepszyć tą stronkę ale nie udało mi się załączyć muzyki i inf. na pasku. Doszłam do wniosku, że na razie zostawię to w spokoju. Jestem śpiąca więc chyba pójde spać. To pływanie mnie zmęczyło i moja mała kuzynka też!

Mam nadzieje, że właśnie takie owieczki bęą mi sie śniły :D

Komentuj(0)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 11.11.2004 :: 22:50
Napiszę coś o sobie. Uwielbiam sport a zwłaszcza koszykówkę, narciarstwo i jazdę konno. Mój ulubiony gatunek muzyczny to Hip-Hop, a wykonawca: Liber, Eminem, zespoły:Trzeci Wymiar, 52 dębiec oraz Paktofonika. Chyba jak każda dziewczyna szukam miłości i przyjaciółek. Wciąż oczekuje tego jedynego :) . Jestem blondynką o niebieskich oczach.I pesymistką. Od dawna staram się być realistką a nawet optymistką. Nawet mi to wychodzi. Pomogła mi w tym moja był przyjaciółka. Kocham zwierzęta i przyrodę. Mam psa-Pumkę(Dog Argentyński)nazwałam ją tak ponieważ na wolności poluje na te koty, chomika-Toperza(syryjski), imie to powstało ze względu na jego wielkiei szare uszka(jak u nietoperza) ale nazywam go Topuś, papugę Polly(nimfa)przygarneliśmy ją gdy miała 6 lat więc nie potrafi sie oswojic i jest chora psychicznie. Mieli ją uśpić... :( a ja bym nie pozwoliła na śmierć zwierzątka. Wiem, że i tak ginie ich wiele ale przecięż nie będę wszystkich trzymać w domu. No i kotka, który jest ślepy ale nie mieszka u mnie ja go tylko karmię.

Chciałam bardzo podziękować za to że chociaż ktoś wpisuje takie miłe komentarze i odwiedza tą stronkę. Diś dodałam test na miłość spróbujcie! A na Ciebie Paulinko sie obraziłam z powodu, że nie zrobiłas tego o co cie tak prosiłam! Dobranoc !!!
Komentuj(2)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 12.11.2004 :: 11:20
Witam!
Mam już muzykę na blogu!!! Nie mogę tylko otworzyć stronki gdzie mogę zainstalować "Linka na statusie" albo "Licznik". Czy ktoś może wie dlaczego???


Komentuj(0)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 12.11.2004 :: 11:35
Nie tłumacz mi jak żyć
Ja nie chcę wciąż się kryć
Złych wspomnień usłyszę
znów trask
Lecz twych oczów blask
Rozpromieni dawny świat
Uśmiech twój zniszczy tród
Jak poranne słońce roztapia lód
Problemy z przeszłości...
Nie czuję do nich złości
ani zniechęcenia
Nauczyły mnie życia i przebaczania
Teraz mam pragnienia i marzenia do spełnienia
Uczę sie oddania
Stawiam sobie coraz wiekasze wymagania
Szukam miłościa, radości i zrozumienia
Dobra praca oraz rodzina
To są moje pragnienia

Miśka

Co sądzicie o tym wierszyku??? Ale piszcie szczerze!!!
Komentuj(1)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 12.11.2004 :: 16:49
Hejka .
Właśnie wróciłam z kosza. Spędziłam tam ok. 3godziny a grałam tylko 30 minut. Zastanawiacie się pewnie dlaczego. No więc po pewnym, ale za to bardzo krótkim przyszli chłopacy(co zdarza sie zawsze kiedy tam jesteśmy. Jak oni to robią?). A ja z moją kumpelą nie lubimy grać jak ktoś się na nas lampi.Nie przepadamy tez za grą z nim. Są o niebo lepsi od nas! No więc poszliśmy do sklepu. A jak wróciliśmy usiadłyśmy sobie i zaczełyśmy podziwiać i krytykować widoki. Po pewnym czasie Mateusz przysiadł sie do nas i zaczą nawijać jaki to jeden chłopak jest fajny, po czym powiedział że to właśnie on zabujał się w Mojej psiapsiółce. Oczywiście mną nikt (no prawie :) ) się nie interesuje. A jeden z nich był naprawdę spoko tylko chyba nieśmiały.

Komentuj(1)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 12.11.2004 :: 17:09
Odpowiadam na pytanko Asi. Niestety nie znasz tych chłopaków. Ja chodzę z niektórymi na treningi koszykówki. Prawdopodobnie jutro tez ich spotkamy. Może w szkole Ci ich pokaże. Jeden jest z klasy Padli ale mi się akurat nie podoba. Pozdrawiam Cię, smallvile, Padle, oraz innych odwiedzających ten blog.
Apropo Czy wy też macie tak dużo nauki jak ja i Asia. A ja jeszcze nic nie zrobiłam, no i wcale na to sie nie zanosi. Ale przeciz muszę!!!
Komentuj(1)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 12.11.2004 :: 21:15
No miałam dziś iść do fryzjera... No a dlaczego nie poszłam. Nie byłam już tam prawie dwa lata. Pewnie teraz sobie myślicie, że coś ze mną nie tak. Ale to z zupełnie innej sprawy bywam tam tak rzadko. Jak byłam mniejsz to mama zawsze zcinała mi włosy bardzo, bardzo krótko, ponieważ często chorowałam. Teraz to sie zmieniło. Moje włosy kończą sie tam gdzie żebra. Nigdy nie miałam tak długich. Więc żel mi było ich zcinać. A po za tym wszyscy moi znajomi którzy widzieli mnie jakieś2-3 lata temu( bo jeszcze wtedy miałam krótkie włosy)kategorycznie zabronili mi ich zcinać. :D Mówią, że tak wyglądam najładniej. Ale już mi się znudziła ta fryzura. Co prawda raz kiedyś je lokuje lub karbuje albo mam warkoczyki ale .... no nie umiem tego wyrazić . A co wy zrobiłybyście na moim miejscu??? Pomocy . Tylko trzy osoby mówią żeby zciąć . (Sorka za błędy ortograficzne. Mam wrażenie, że jakieś zrobiłam:) )
Znalazłam koty w butch.Jak byłam mała wyobrażałam je sobie inaczej:)

Komentuj(0)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 12.11.2004 :: 22:34
Kilka złotych myśli
Miłość to jest jaieś niewiadomo co, przychodzące nie wiadomo skąd i niewiadomo jak, i sprawiające ból nie wiadomo dlaczego
L. Vas de Camoes
Małżeństwo to bardzo sprawiedliwe urządzenie: żona musi codziennie gotować, mąż musi codziennie jeść.
A. Sordi
Dozgonną miłość trzeba przeżyć kilkakrotnie. Chodzi o to, by mozna było porównywać. A. Ekberg
Wpadłam w miłosną depresje :D
Komentuj(2)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 13.11.2004 :: 15:08
Dzisiaj dużo nie napisze . Tak jak zwykle wróciłam z kosza. Tylko teraz wiedząc że oni tam będą pokarbowałam włosy:D. No i przyszli. Ale my nie chciałyśmy z nimi grać więc usiadłyśmy,chwilkę pogadałyśmy i tyle. A oni poszli, żebyśmy mogły grać. Wię moja koleżanka wpadła na pomysł żeby npisać na boisku "Szkoda że was niema " i nasze podpisy pod spodem :) . A kiedy pisałyśmy oni do nas szli. Głupi nam sie zrobiło wię poszłyśmy, ale psiapsiółka krzykneł, że mają to przeczytać . Po czym szybko odeszłyśmy. Oni coś do nas wołali ale my nie słyszałyśmy ... Pójdziemy tam dzis prawdopodobnie jeszcze raz tylko z... z dziećmi, który przychodzą do moich rodziców w gości.
Komentuj(1)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 13.11.2004 :: 15:18
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca,zwłaszcza ostatnie 30 dni...
A.Allais



Ani kaszlu ani miłości nie można ukryć...
G.Herbert
Ja, KIEDY USTA KU TWYM USTOM CHYLĘ,
Nie samych zmysłów szukam upojenia,
Ja chcę, by myśl ma omdła na chwilę,
Chcę czuć najwyższą rozkosz -zapomnienia
Komentuj(0)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 14.11.2004 :: 12:00
Nie będe się dziś rozpisywać. Rozprawkę już prawie skończyłam. Chemi się nauczyłam. Goście siedzieli wczoraj do 11! Całe szczęście że poszłam z nimi i moją przyjaciółką pograć w kosza. Chłopacy juz tam byli. Wreszcie się zmobilizowałyśmy i zagrałyśmy z nimi. Powiem tylko : super mi się grało mojej psiapsiółce chyba też. Ten jeden kolo jest świetny. Opowiadałm rodzicom jake super robi triki. Dziś też tam idziemy. Poinformowałam o tym mamę a ona na to" Zakochałaś się". Szczęka mi opadła moją odpowiedzią na jej stwierdzenie było spojrzenie z politowaniem. Chyba się skapneła, że nie było to trafne zdanie :D
Pozdrawiam wszystkich Miśka.
Komentuj(1)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 14.11.2004 :: 13:27
Nareszcie udało mi sie założyć licznik.
Komentuj(2)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 16.11.2004 :: 15:58
Hejka. Sorka, że tak długo nie pisałam, lekcje, lekcje,lekcje. To właśnie powód. Miałam iść na zawody pływackie z Aśka ale sie cykam a po za tym musiałabym kupić drugi kostium. Dziś postanowiłam nie uczyć sie niczego prócz anglika, robie sobie wolne, nawet nic nam nie zadali :) . Siedze sobie teraz (słuchając płytki Libera:D )i poraz pierwszy nie wiem o czym pisać i co robić. Mojej koleżanki jeszcze nie ma więc nie mogę isć grać wkosza, to znaczy mogę ale sama nie chcę .

Komentuj(1)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 16.11.2004 :: 22:07
Hejka. No i znowu wróciłam z kosza. Gadam właśnie z kolegą z obozu Bizonkiem :D . Jak sobie przypominam ten obóz to mnie ciarki przechodzą . Mi sie podobało. Jade tam za rok :) . Apropo kolegów z koszykówki. Nie wiem jak to określić. Są dziwni, raz fajni raz nie jak to chłopacy. Tak jakoś mi smutno jak ich nie widzę, ale jak ich zobaczę to czasem bym chciała żeby poszli. Napewno ich lubię,ale chyba nic więcej. Chociaż nie wiem nawet sama siebie nie umiem zrozumieć. A zresztą po co nad tym sie zastanawiem, przecież i tak nie zwrócą na mnie większej uwagi( i to nie jest pesymizm bo już nie jestem pesymistką :D i nawet koleżanki tak sądzą bo to one mnie z tego "wyleczyły",. Myśle, że jestem realistką rzadko optymistkaą ale zawsze coś, no i czasami wraca mi pesymizm). A wy??? Czy tylko ja mam dość niskie zdanie o sobie. Napiszcie coś.

Komentuj(0)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 17.11.2004 :: 14:55
Dziś po raz pierwszy spóźniłam się do szkoły. No ale w sam raz weszłam na słowa "wyjmujemy karteczki" na całe szczęście coś pamiętałam a siedziałam z naprawde miłą osóbką i troszkę podpowiedziała :D . Jednak jutro idę na zawody pływackie. Dzisiaj moja przyjaciółka miała urodzinki, w szkole dałam jej mały prezencik, mam nadzieje, że jej sie spodobał :) WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE DLA CIEBIE !!! I sorka wszystkim których blogów nie odwiedzałam ale naprawdę nie miałam czasu ...

Komentuj(2)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 18.11.2004 :: 16:31
Hura!!! Zajeliśmy 4 miejsce w zawodach pływackich na 18 szkół w czym 6 było sportowych :D Jestem dumna z Aśki, siebie i całej reszty!!! Nie było się czego bać a za tydzień następne zawody ale chyba nie Mistrzostwa Poznania !!! Te drugie odbędą się w mojej szkółce :) . Pozdrawiam

Komentuj(2)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 19.11.2004 :: 17:21
Hejka. Dostałam 6 z wf, za skok w zwyż. Jestem bardzo zadowolona i pewnie do dziennika wpadnie jeszcze jakaś ocenka za zawody. Ten piątek uważałam za szczęśliwy do godziny 16:15, kiedy okazało się że mojej przyjaciółce ukradli plecak.... Szukałyśmy go prawie godzinę i nic. A mogły go zabrać jedynie dziewczyny z treningu koszykówki, bo szatnia zamykana jest na klucz a, kluczyk ten mogą zabrać jedynie laski obecne na koszu. Była tam tylko cała klasa mojej psiapsiółki, ja i moja koleżanka!!! Nie wiemy kto go zabrał, tylko przypuszczamy...


Komentuj(1)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 19.11.2004 :: 18:05
Szperam w internecie słuchając muzyki i wciąż coś o miłości. Mam wrażenie, że oni chcą mnie zdołować :( Teraz się zastanawiam dlaczego nie mam chłopaka. Nie jestem brzydka, gruba i głupia. No dobrze może nieśmiała ale czy to aż taka przeszkoda. A jak już spodobam się jakiemuś chłopakowi to nie jesteśmy ze sobą dłużej niż 3 tygodnie lub okazuje się że jest głupi. Czy tylko ja mam takiego pecha??? No dobra nie będęwam psuć chumoru i was zanudzać. Mam pytanko kto był 100 na moim blogu niech wpisze się do księgi gości :D . Nareszcie sobota i niedziela. Co prawda dużo nauki, ale można pograć w kosza :)

Komentuj(1)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 19.11.2004 :: 23:20
No jakoś mi sie polepszył nastrój. Chociaż jak pomyślę o masie sprawdzianów... brrrryyy. Od razu gorzej.Szkoła to potrafi zepsuć samopoczucie... Apropo miłości. No napewno kiedyś spotkam tego jedynego:D przynajmniej na dłużej niż 3 tygodnie :)... Nie wiem przez ostatni tydzień męczy mnie temat miłości... Może za dużo przeżyłam w wakacje i teraz mi tego brakuje...

Komentuj(0)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 21.11.2004 :: 14:23
Hejka. Rano jak tylko wstałam i zerknełam za okno zbaczyłam śliczne duże, puchate płatki śniegu. Miałam nadzieje, że wytrzymają one do wieczora... widać myliłam się. Teraz jak spojrze za okno widzę błoto, kauże na ulicy i pozostałości szarego śniegu na drzewach. Od rana po kościele cały czas się ucze. Mam już dość chyba, wezmę rade historyczi do serca(,która brzmi) " To tylko szkoła". No właśnie, ma rację tylko trzeba jeszcze przekonać do tego rodziców :D
A miałam taką ochotę na bitwę śnieżną... Kto jeszcze o tym nie wie, niech szybko wyjdzie na dwór, złapie płatek śniegu i powie życzenie. Podobno pierwszy śnieg spełnia marzenia:)

Szukam miłości, radości i zrozumienia .
Dora praca oraz rodzina to są moje pragnienia....

Komentuj(1)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 21.11.2004 :: 16:19
No i już straciłam ochotę do życia. Zastanawiacie się pewnie dlaczego... Znalazłam takie coś w necie jak zegar śmierci no i... i okazało sie , że będę żyła tylko 47 lat i 120 dni !!!! A umrę na
a) nowotwór(3 osoby z dalszej i bliskiej rodziny na to umarły a 3 mają raka złośliwego!)
b) przez... alkochol :)
c) terror... watpie, żeby ktoś chciał mnie zabić :)
Może udam się jakoś umieścić tu ten zegar śmierci i wy także będzieci mogli sobie sprawdzić kiedy umrzecie :D

Komentuj(7)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 21.11.2004 :: 16:34
Może lepiej będzie jak nie podam adresu zegara śmierci. Bo to troche przykre. Mało co się nie popłakałam. Mama będzie żyła dłużej odemnie tata tylko 4 lata, a babcia... babcia powinna umrzeć juz 6 lat temu . To wszystko sa kłamstwa!!! Po co wogle tam wchodziłam :(

Komentuj(3)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 22.11.2004 :: 18:00
Hejcik. No i dostałyśmy z Aśką 6 za udział w zawodach. W ten piątek następne :D Miliśmy dziś sprawdzian z Anglika- jestem z siebie zadowolona chyba dobrze mi poszło, no i kartkówka z matmy( jak by ktoś nie wiedział to,to jest mój znienawidzony prze ze mnie przedmiot) , ale supcik z podpowiedzią Anki mam na pewno 4 tylko nie jestem pewna czy jedno zadanie mi uzna :D .U nas śnieżek zwowu padał, słonko wstało po 7.00. Nie stety mój kofaniutki piesek jest chory, cyba będzie trzeba wołać weterynarza... :(Pozdro dla kurczaczka, aśki, pauli, która jakimś trafem odzyskała swój tornister:) i smallvila, mychy i wszystkich innych o których nie wiem a odwiedzają mojego bloga:), no i sorcik jeżeli okimś zapomniałam :) No i znowu takie samo pytanko. Czy ktoś, kto był 200 osobą na moim blogu mógłby się wpisać ??? A co u was ciekawego w tak nielubiany dzień tygodnia???

Komentuj(0)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 24.11.2004 :: 17:35
Super! Ten tydzień był naprawde fajny. Z matmy mam 5 i z polaka 5 i histori 4. To jeste moja pierwsza piątka z matmy w tym roku:) Dziś z klasą byliśmy na filmie W pogoni za rozumem. I bardzo mi się nie podobał, było kilka śmiesznych scen ale reszta to dno, no ale są różne gusta... Zastanawiam się nad jutrem, ciekawe co się stanie. W ogółe muszę iść do lekarza bo sobie chyba ścięgno naderwałam... jak ruszam stopą to mnie boli(z resztą jak chodzę to też) i tak dziwnie chrupie lub skrzypi nie wiem jak to nazwać.Jeżeli ktoś z was miał coś takiego to niech napisze mi poradę w komentarzu. Pozdrawiam i zdrowia życzę :)


Komentuj(1)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 25.11.2004 :: 16:58
Hejcik. Mam dziś pecha. Na początek zapomniałam zabrać ze sobą sieciówki.. musiałam biec z przystanku do domu. A autobus i tak się sóźnił 10 mniut więc ja też... Potem w szkole prawie nikt mnie nie zauważał, wszyscy na mnie wpadali i wciąż o coś się waliłAM. A do tego boli mnie głowa, brzuch mam naderwane ścięgno a jutro zawody pływackie... A le chumorek nie wiem skąd mam taki dobry. Mam nadzieje, że wam się lepiej powodzi. Pozdrufka dla wszystkich a szczegulnie Aśki. Po ufam sobie, oki. Ufff, uuuuuuuufffff. Od razu lepiej :D I sorki za tą nieszczęsną spowiedź, ale przynajmniej mi ulżyło.:)

Komentuj(1)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 25.11.2004 :: 21:17
Ciesze się,ponieważ mamy w poniedziałek dyske i chce zobaczyć jak moja koleżanka tańczy z chłopakiem,w którym się zabujałyśmy :D Tylko szkoda, że on chodzi z moją koleżanką, no bo nie będę stawać miłości na drodze...

Komentuj(1)


Pamiętaj, że 1 min. gniewu odbiera Ci 60 sek. szczęścia.!!!

Link :: 27.11.2004 :: 14:49
Hejcik wszystkim. Jestem wściekła bo zdobyłam tylko brązowy medal na zawodach... Niby nie źle, ale jak bym troszeczke przyspieszyła (co jest możliwe) to miałabym srebrny,ale cóż to nie był dobry dzień.No ale w sztafecie wygrałyśmy. Płynełam ostatnia. Ale miałam stracha,no bo zawsze aśka była ostatnia...a ostatni ma najgorzej. Wygrałyśmy złoty puchar dla szkoły :D

Trochę mi przykro bo nikt,(nie licząc aśki) mi się nie wpisuje do komentarzy, ale spoksim, może czasu nie macie :D


Komentuj(4)




"Gdy zamykaja sie jedne drzwi do szczęścia, otwierają sie inne,ale my tak długo patrzymy na te pierwsze, że nie widzimy tych drugich..."

szablon: Ylka dla: Linkup